Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Androjen Giyim Tarzı Nedir?

Androjen Giyim Tarzı Nedir?

“ Androjen stil, erkek gibi giyinmek, giyim stilleri isimleri, giyim tarzları nelerdir, androjen giyim stili ve detayları hakkında bilgi ve resimli örnekler... ”

Androjen giyim tarzı, kadınların erkek kıyafetleri içine girmesi şeklinde tanımlanabilir. Androjen tarzın maskülen tarzdan farkı erkeksi çizgilerin kadın kıyafetine işlenmesi değil tamamıyla kadınların erkek kıyafetlerini giymesi diyebiliriz.

Androjen giyim tarzı

Maskülen tarzda ağır basan feminen detaylar iken androjen tarzda dikkat çeken erkeksi görünümdür. Kısacık kesilmiş saçlar, ceket ve pantolonlar tarzın önemli parçaları arasında yer alır.

Androjen giyim tarzı

Yüksek belli ve pilili pantolonlar, rahat ve topuksuz ayakkabılar özellikle de günlük yaşamda büyük bir kolaylık sağlıyor. Ayrıca pantolon askıları da seksi bir görüntü olarak karşımıza çıkar. Androjen giyim tarzı oldukça rahat ve bol kıyafetlerden oluşmaktadır. Kadınsı görünmekten ziyade erkeksi ve sert görünmeyi seven bayanlar için ideal bir tarzdır.

Androjen giyim tarzı

 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Parka Nedir?
Önceki Yazı

Parka Nedir?

Yorum Yazın