Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Yırtık Pantolon Nasıl Kombinlenir?

Yırtık Pantolon Nasıl Kombinlenir?

“ Sokak modası denilince ilk akla gelenlerden biri olan yırtık pantolon, rahatına düşkün olanların tercihi oluyor. ”

Görsel yönden güzel görünmek amacıyla tercih edilen parçaların doğru şekilde kombinlenmesi gerekir. Yırtık pantolon doğru şekilde kombinlendiği zaman daha hoş şekilde görünmenizi sağlayacaktır.

Yırtık Pantolon Kombini Yapmak

Yırtık pantolonların farklı farklı modellerini, marka çatısı altında bulmanız mümkün. Yırtık pantolon seçimlerinizi yaparken, ilk etapta bedene uygun olması gerekir. Beden ölçülerinize birebir uyacak bedenleri seçerek kombin yapmaya geçiş yapabilirsiniz. Yırtık pantolon kombinlerinde pantolonunuzun kumaşı, rengi de kombinleme sırasında dikkat edilmesi gereken unsurlardan biridir. Yırtık pantolonların keten, kadife, kot, deri gibi farklı farklı modelleri bulunuyor. Buna göre kombin yaparken de kumaş türüne uygun şekilde giyinmeye özen göstermelisiniz.

Yırtık Kot Pantolon Gömlek Kombini

Yırtık kot pantolonlarına oldukça yakışan gömlekler, daha şık bir görüntü ortaya koyar. Çok fazla klasik bir görüntüde olmak istemeyenler, yırtık pantolon üzerine daha çok spor görünümlü gömlekleri seçebilir. Böylelikle bütünüyle bakıldığı zaman hem hoş hem de sportif görünümde olmaya başlarsınız. Üstelik bu kombinlemeyi yaz ve kış sorunsuz şekilde yapmanız mümkündür. Yazın gömleklerinizi blazer tarzı veya kısa kollu şekilde seçebilir. Kışın ise uzun kollu şık gömlekleri seçerek yırtık pantolonla kombinleyebilirsiniz.

Yırtık Pantolon ve File Çorap Modası

Yırtık pantolonlarda son dönemde en sık rastladığımız moda akımlarından biri file çorap kullanımıdır. File çorapların düz, desenli, çizgili ya da dantelli olanları tercih ediliyor. Pantolonlarda oldukça hoş görüntü sergileyen file çoraplar, seksiliğinizi dışa vurmanız konusunda etkili. Aynı zamanda üzerinize tercih edeceğiniz şık bluzlar, baştan aşağıya güzel görünmenizi sağlayacaktır.

Yırtık Pantolon Ceket Şıklığı

Ceketler, birçok kıyafette rahatlıkla kombin yapılabilen parçalardan biridir. Yırtık pantolonlarda da ceket kullanımlarına başvuruluyor. Daha çok tercih edilen uzun ceketler, yırtık pantolonlara farklı bir hava yaratma konusunda etkili. Dışarıda hem sportif hem de resmi bir görüntü çizmek isteyenler bu kombin seçeneğine başvurabilir.

Yırtık Pantolon Uzun Hırka Kombin

Kış aylarında da yırtık pantolon kullanımlarına başvurabilirsiniz. Hava şartlarına bağlı olarak yırtık pantolonlarınızın üzerine kibar görsellik katacak, uzun hırkalar tercih edebilirsiniz.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın