Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Yeşil Bluz Kombinleri

Yeşil Bluz Kombinleri

“ Üst giyim ürünlerinden bluz modelleri çok tercih edilen bir parçadır ve yeşil renk her zaman trend olmakta ve her mevsimde tercih edilmektedir. ”

Kadın giyimlerinde elbise modelleri, tek parça ya da alt üst olarak değerlendirilir. Üst giyim ürünleri denildiğinde, kadınlar tarafından bluz modelleri daha çok tercih edilir. Yeşil renk her zaman trend olmakta ve her mevsimde tercih edilmektedir. Yeşil bluz ile yapılacak kombinler, giyim tarzlarına, bayanların vücut yapılarına göre değişiklik gösterir. Bluz modellerine göre kombin seçenekleri değişebilir.

Yeşil Renk İle Uyumlu Kombin Renkleri

Bayanlar, yeşil renk bluzları, doğanın ve ahengin rengi olduğu için tercih ederler. Yeşil renk bluz modellerini tercih edenler, kombinlerini oluştururken, farklı renk seçeneklerini kullanırlar.

Yeşil renk ile uyumlu olan kombin renkleri şunlardır;

  • Siyah ve yeşil,
  • Ekru ve yeşil,
  • Bej ve yeşil,
  • Dore ve yeşil,
  • Sarı ve yeşil,

Her kadın ten ve saç rengine, vücut tipine göre istediği kombin renklerini tercih edebilir.

Yeşil Bluz ve Siyah Pantolon

Siyah renk hem üst hem de alt giysi ürünlerinde ağırbaşlılığı ve asaleti temsil eder. Yeşil bluz ile pantolon ya da etek kombinleri yapmak isteyenler, siyah rengi rahatlıkla tercih edebilir. Koyu renk yeşil bluz ile siyah renkli kombinler günlük giyimlerde her zaman en iyi kurtarıcı olmuştur.

Ekru Ve Yeşil Renk Kombini

Bahar aylarında tercih edilen bluz modellerinde yeşil rengi tercih edenler, istedikleri kombinleri oluşturmak ekru renk tonlarına sahip giysi ürünlerini tercih edebilirler. Ekru renk, yeşil rengin daha fazla ön plana çıkmasını sağlar. Bu hem bluzun hem de kadınların daha şık görünmesini sağlar.

Bej Ve Yeşil Renk Uyumu

Giysilerde kullanılan en doğal renklerden birisi olan yeşil ile birlikte yine doğal renk olan bej birlikte kullanılabilir. İki renk arasında büyük bir uyum vardır ve yeşil bluz modelleri ile bej renkli diğer parçaların kombininde hiçbir zaman zorlanılmaz. Koyu yeşil tonları ile bej her zaman uyumludur.

Dore Ve Yeşil

Bluz modellerinde zümrüt yeşili en çok tercih edilen renklerdendir. Asıl renk olduğu için özel gün kıyafetlerinde de tercih edilmektedir. Zümrüt yeşili bluz ile kombin yapmaya çalışanlar, dore renk kıyafetleri ve aksesuar çeşitlerini kullanabilir. İki renk uyumu daha havalı görünmeyi sağlar.

 

 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın