Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Spor Salonuna Giderken Ne Giyilir? 

Spor Salonuna Giderken Ne Giyilir? 

“ Günlük hayatımıza katmamız gereken bir rutindir spor... Peki spor yaparken ya da spor salonuna giderken neler giyilmeli? ”

Spor yapmanın en iyi tarafı, içinde kendinizi en rahat hissedeceğiniz sportif kıyafetleri özgürce giyebilmektir. Spor salonları, artık sadece fit bir vücuda kavuşabileceğiniz yerler değil, sportif moda trendlerini de yakından takip edebileceğiniz mekanlar halini aldı.

Dünyaca ünlü spor giyim markalarının yeni trendlerini takip ediyorsanız, işiniz gayet kolay. Ama "Ben rahatlıktan yanayım, önce konfor." diyenlerden biriyseniz, eşofman, şort, t-shirt ve spor ayakkabı kombinleri tam size göre.

Spor salonuna giderken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, spor yaparken giyebileceğiniz temiz ve kullanılmamış ikinci bir spor ayakkabıyı çantanızda bulundurmanız. Zira spor salonları, dışarıda giydiğiniz spor ayakkabılarla içeride spor yapmanıza izin vermiyor.

Mevsim şartlarına göre tercih edebileceğiniz, aynı zamanda terli olduğunuz durumlarda işlevsel olarak da yarar sağlayacak hoodie ve sweatshirt çeşitleri, mükemmel seçimler olabilir.  

Fileli spor kıyafetler de çok tercih edilen spor kıyafetlerinden...

Tişörtler, taytlar, şortlar...

Birde dikkat etmeniz gereken nokta iç giyiminizdir. Spor sütyenler hareket kolaylığı sağlar ve esnek davranabilmenize yardımcı olur.

Ayrıca cep telefonu için özel bölmeleri olan spor kıyafetler de çok işinize yarayacaktır spor salonunda. Çünkü cep telefonunuzu cebiniz yoksa elinde tutmanız ya da bir yere koymanız gerekir. Bu da spor yaparken pek mantıklı görünmüyor.  Saçlarınız içinde spora özel tasarlanan saç bantlarını kullanabilirsiniz.

Spor yaparken en çok rahat edebileceğiniz kıyafet tayt kombinleri diyebiliriz. İster kısa bir badi ister tişörtle ister spor braletlerle olsun taytlar her zaman en rahatı ve en şık olanı...

Tayt kombinleri güzel hoş ama spor bittikten sonra terliyken üşümemek için üstünüze giyebileceğiniz fermuarlı ya da normal bir sweetshirte de ihtiyacınız olacak ;)

 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın