Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Siyah Mini Elbiseler Nasıl Kombinlenir?

Siyah Mini Elbiseler Nasıl Kombinlenir?

“ Siyah mini elbise aksesuarlarla nasıl kombinlenir, siyah mini elbise nasıl kombinlenir, siyah elbise ayakkabı kombinleri, siyah elbise takı kombinleri, düz siyah elbise nasıl süslenir, düz siyah elbise kombinleri, küçük siyah elbise kombinleri hakkında detaylı bilgi ve resimli örnekler... ”

Modası geçmeyen siyah küçük elbiseleri mercek altına alıyoruz... Dolabımızın en kurtarıcı parçalarından birisi olan ve Coco Chanel sayesinde moda dünyasına özel bir yere sah,p olan siyah küçük elbiseler her tarza ayak uyduran ve tarz yaratılabilen özel kıyafetlerden birisidir.

Siyah Mini Elbise Neyle Giyilmeli?

Siyah mini formdaki bir elbise ofiste, davette ya da sıradan gündelik mekanlarda giyilebilen favori ve dolabın olmazsa olmaz parçalarından birisidir. Aşırıya kaçmayan bir görüntü için bu elbise yine aynı renkte ve siyah deri topuklu ayakkabılarla tamamlanabilir.

Siyah kısa elbiseler ayakkabıyla aynı dokuda siyah bir çanta ve küşük, şık inci küpelerle ya da küçük pırıltılı küperlerle süslenebilir.

Siyah mini bir elbiseyi siyahın sadeliğinden sıyırmak içinse renkli aksesuarlar ve renkli bir ayakkabı kullanılabilir. Bronz, metal ya da altın renklerinde topuklu bir ayakkabı seçilebilir.

Aynı zamanda fuşya, mor, turkuaz gibi farklı renklerde topuklu ayakkabılarla ve takılarla da  farklı bir tarz oluşturulabilir. Seçilen ayakkabı rengiyle uyumlu farklı tasarım aksesuarlarla kombin tamamlanabilir.

Siyah elbisenin şık bir ortamda kullanılacağı zamanlarda dar kesim, vücut hatlarını belli eden bir model ön planda tutulmalıdır. Bu tarzın altına stiletto formunda ayakkabılar tercih edilmelidir. Özel mekanlarda, yemeklerde kullanılacak olan bu kombinle altın rengindeki takılar kullanılabilir.

Büyük kolyeler, ağır küpeler ya da kalın bileklikler siyah elbisenin taşıyabileceği takılardır. Potföy çantalar da mini siyah elbiselerle uyumlu çanta modelleri arasındadır. 

Siyah kısa elbiselerinizin altına opak siyah çorap giyebilirsiniz ve bunu uzun çizmelerle tamamlayarak oldukça "cool" bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Siyah veya ombre güneş gözlüğü de siyah elbiselere yakışan en güzel aksesuarlar.

Takı seçiminde ise klasik kombinlerde inci ve turkuaz, akik ve ay taşı gibi doğal taşlarla yapılan kolyeleri tercih edebilirsiniz.

Bir akşam görünümü için siyah ve küçük elbise tercih ederseniz, buna parlak bir aksesuar ekleyerek muhteşem bir görünüm elde edebilirsiniz.

Siyah güneş gözlüğü ve şapka ile günlük bir stile bürünebilirsiniz. Tabi siyah elbiseniz düz ve mat olmak koşuluyla!

Siyah kısa elbisenize ceket ekleyerek ve topuklu ayakkabılar ile birleştirerek mükemmel bir ofis görünümüne sahip olabilirsiniz

Ofis için yine küçük bir takım elbise ceketin içine parlak renkte eşarp ve şal ekleyerek daha güzel görünebilirsiniz.

Bir akşam için hazırlanıyorsanız yüksek topuklu ayakkabılar seçebilir ve şık  küçük bir çanta ile kombini tamamlayabilirsiniz.

Eğer rahat ayakkabılar ile siyah ve kısa elbise giymeyi planlıyorsanız deri ceket yada kısa mont gibi üstler kullanarak elbiseyi sporlaştırabilirsiniz.

 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın