Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Sırt Dekolteli Gelinlikler

Sırt Dekolteli Gelinlikler

“ Sırt dekolteli gelinlikleri tercih edecek kadar cesur musunuz? Ya da gözlerin fazlasıyla üstünüzde olmasına hazır mısınız? ”

Son yıllarda tasarımcıların koleksiyonlarında sıkça yer verdiği iddialı modellerden olan sırtı dekolteli gelinlikler unutulmaz bir düğün için tercih edebileceğin tasarımlardan birisi. Ancak biraz cesur olmanız gerekiyor. Çünkü modeller biraz cesur olmanızı talep ediyor.

Sırt Dekolteli Gelinlikler

Sırt dekolteli gelinlikler düz, balık ve A kesim gibi farklı siluetlerde karşımıza çıkıyor. Bu demek oluyor ki vücut tipine uygun sırtı açık bir gelinlik rahatlıkla bulabilirsin. Vücut tipiniz hakkında soru işaretleriniz varsa öncelikle vücut tiplerine bir göz atmanızı öneririm. Sonrasında sizin için en uygun gelinlik modelini kolayca tespit edebilirsiniz.

Şimdi farklı gelinlik markalarından ve 2017 yılının sırtı açık gelinlik modellerine göz atalım.

İspanyol gelinlik markası Pronovias 2017 gelinlik modellerinden birkaç sırt dekolteli gelinlik...

İsrail gelinlik markası olan Berta Gelinlik 2017 gelinlik modelleri...

Galia Lahav 2017 Gelinlik modelleri

Dominiss Gelinlik 2017 gelinlik modelleri

Lili Hod 2017 gelinlik modellerinden...

Gördüğünüz gibi sırt dekolteli gelinlikler son yıllarda çok revaçta. İster tüm sırtınızı açığa çıkaran , ister ince tül detaylı sırt dekolteli olsun, sırtı açık gelinlikler ince dar silüetleriyle adeta büyülüyor.

 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın