Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Dolgun Dudaklar Nasıl Yapılır?

Dolgun Dudaklar Nasıl Yapılır?

“ Daha seksi, dolgun dudaklara sahip olmak için tek yol botoks ve kollajen enjeksiyonları değil. Daha güzel ve dolgun dudaklar için daha kolay ve doğal yöntemleri öğrenmek ister misiniz? ”

 Doğal yolları da tercihe etmek isteyebilirsiniz. Dudaklarınızın doğal yollarla dolgun ve seksi görünmesini istiyorsanız aşağıdaki yöntemlerden birini sizde uygulayabilir ve dolgun daha nemli, güzel ve dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz.

Doğal yöntemlerle dudak bakımı:

Yarım çay kaşığı kadar eritilmiş kakao yağı, 1 yemek kaşığı kadar Hindistan cevizi yağı, 10 ml kadar tatlı badem yağı ve 2 damla kadar acı biber esansiyel yağını karıştırarak da bir dudak balsamı yapabilirsiniz. 

Karanfil yağı da dudaklarınızı dolgun ve güzel göstermede etkilidir. Doğal bir görünüm katar.

Dudaklarınızı kahve ile ovarak peeling etkisi yaratmaya çalışın. Dudaklarınızı dolgun göstermek için harika bir yöntemdir. 

Bal ile dudaklarınızı nemlendirerek besleyebilirsiniz. Bal dudaklarınızı daha yumuşak yapar. Dudaklarınıza birkaç damla bal uygulayarak dolgun görünmelerini sağlayabilirsiniz. 

Avokadoyu ezerek hamur haline getirin ve bunu dudaklarınıza kuru bir diş fırçası yardımıyla nazikçe ovarak uygulayın.

Şeker ve balı karıştırarak dudaklarınıza sürebilir ve hafif etkili bir peeling etkisi sağlayabilirsiniz.


Makyaj yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Bir dudak kalemiyle, dudaklarınızın doğal sınırının hemen üstünden geçen bir çerçeve çizin ve içini açık bir renkle doldurarak dudaklarınızı dolgunlaştırın. Parlak ya da sedefli rujlar da, ışığı yansıttıklan için dudaklannızı daha dolgun gösterebilir. 

 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın