Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Modası Geçmeyen Saç Modelleri

Modası Geçmeyen Saç Modelleri

“ Zamansız diyebileceğimiz kıyafetler var. Ancak zamansız diyebileceğimiz saç modelleri de var mıdır? Varsa nelerdir? ”

Saçlarımız en çok sevdiğimiz noktamız olabilir ve mutlaka çok severek değiştiririz, çok severek birşeyler deneriz. Hatta kendimizde birşeyleri değiştirmek istediğimizde ilk önce bu işe saçlardan başlarız. Çünkü farkında olmasak ya bilmesekte saç telleri yaşamımıza dair bilgiler saklar içinde. Unutmak, kurtulmak istediğimizde birşeylerden hemen saçlarımızı kesmekle işe başlarız. İşte asıl sebep kayıtları temizlemek ve yeni kayıtlar oluşturmaktır görünmeyen sebebimiz. 

Şimdi gelelim her dönemde karşılaştığımız klasik ve zamansız saç modellerine.

İlk önce uzun saç sevenlerin tercihi olan uzun katlı saç kesimlerine göz atalım. Renk tercihleri değişse de uzun katlı modeller her dönemde vardı ve olmaya da devam edecek.

Bob kesimli saçlarda ufak tefek kesim farklılıklarına rağmen zamansız saç modelleri arasında.

Kısa saç modellerinden tercih edebileceğiniz modellerden biri de pixie saç kesimidir. 

Kahküllü küt kesimler modası asla geçmeyen saç modellerinden. Kullanım kolaylığıyla da kadınların tercih sebeplerinden biri olan bu model hem modern hem de klasik bir hava taşıyan bu saç modelinin modasının hiçbir zaman geçmeyecek gibi. Hem kısa kesimlerde hem de uzun kesimlerde kullanabildiğimiz kahküllü modeller.

Omuz hizasında düz kesimli modeller de her zaman uyan saç modellerinden.

Klasik tarzda düz küt kesimler de her zaman tercih ettiğimiz kesimlerden.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın