Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Moda İkonu: Victoria Beckham

Moda İkonu: Victoria Beckham

“ Ünlü futbolcu David Beckham ile yaptığı evlilikle yıldızı parlayan güzel şarkıcı Victoria Beckham'ın hayatı ve giyim tarzı ve kariyeri hakkında detaylar... ”

Victoria Beckham Kimdir?

Asıl adı Victoria Caroline Adams olan Victoria Beckham, 17 Nisan 1974 tarihinde Harlow , Essex, İngiltere’de doğdu. Jacqueline ve Anthony Adams çiftinin üç çocuğundan ikinci çocuğudur.Harlow, Birleşik Krallık doğumlu İngiliz iş kadını, moda tasarımcısı, model ve şarkıcı. Erkek kardeşi Christian ve kız kardeşi Lousie adındadır. 1990'lı yıllara damgasını vuran Spice Girls adlı müzik grubunun "Posh" lakaplı üyesidir. 

spice girls - victoria adams

1,63 m boyunda ve esmer tene sahip. 1999 yılında David Beckham ile evlendi.

Victoria ve David Beckham

Brooklyn Beckham, Romeo Beckham, Harper Beckham, Cruz Beckham isimlerinde 3 erkek ve 1 kız olmak üzere 4 çocuk sahibidir. Victoria ve David Beckham ailesi...

İngiliz basınının Victoria’nın müzik kariyerini başarısızlık olarak yorumlaması Victoria’nın müzik ile ilgili hedeflerini de yok eder. Böylece Victoria kariyerine yeni bir yön vererek moda dünyasına adım atar. Victoria Beckham, Dolce Gabbana ve  Roberto Cavalli için podyuma çıkar. 2004 yılında da Rock and Republic için VB Rocks adında ağırlıklı olarak jean pantolondan oluşan bir koleksiyon hazırlar.

Kısa bir süreliğine Rocawear’ın mankenliğini yapar, Samantha Thavasa adlı mağaza için çanta ve mücevher tasarlar. Haziran 2006’da DVB adında güneş gözlüğü koleksiyonu hazırlar ve dünya kupasında kendi tasarladığı gözlüklerle poz vererek bol bol reklamını da yapar. Yine aynı yıl Intimately Beckham adında bay ve bayan parfümü satışa sunulur.

Şubat 2007’de Tom Cruise‘nin karısı Katie Holmes için Oscar töreni kıyafetlerini dizayn eder.Victoria Beckham aynı yıl İngiliz Glamour dergisi tarafından Yılın Kadını seçilir.

Kendi adlarını çıkardıkları dvb adlı markaları vardır. Victoria Beckham, moda çalışmalarına bir jean defilesi ve parfüm tasarımıyla başladı. Halen, ABD’de çalışmalarını sürdürmektedir.

--

That Extra Half Inch adlı bir stil kitabı olan Beckham parfüm, kot pantolon, güneş gözlüğü gibi kendine ait tasarımları da bulunmaktadır. Blake Lively, Cameron Diaz gibi birçok ünlü kadının da kıyafet tasarımlarını yapmaktadır.

---

Victoria Beckham Stili

4 çocuk annesi olmasına rağmen Victoria, güzel fiziği, topuklu ayakkabılarıyla sürekli gözler önünde olan ve cool bir çizgiye sahip modern stil ikonlarından  birisidir.

Genelde iş kadını stiliyle objektiflere yakalanan Victoria vücudunun hatlarını ortaya çıkaran elbiseler ve yüksek topuklu stilettolar giyiyor. Bu zamana kadar elbise seçimlerini ünlü tasarımcı Roland Mouret’ten yana kullansa da bir süredir kendi tasarımlarını giyerek reklamını da kendi yapıyor.

Birkin stili çanta, güneş gözlükleri, platform topuklu ayakkabılar onun vazgeçilmezlerinden.

Kaynak: hurriyet.com

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın