Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Midi Etekler Nasıl Giyilir?

Midi Etekler Nasıl Giyilir?

“ Boylarına göre etekler, etekli kombinasyonlar , midi etek boyu nedir, midi etek kombinleri, midi etek nasıl dikilir, midi kloş etek kombinleri, midi kalem etek kombinleri hakkında detaylı bilgi resimli örnekler... ”

Midi Etek Nasıl Kombinlenir?

Kadına etek yakışır! Bunu birçok yazımda özellikle belirtirim. Ancak etekler de  o kadar çeşitli ve güzel ki! Mini etekler cesur olmayı ve güzel bacaklara sahip olmayı gerektirir, maxi etekler her kadın için idealdir ama bir de orta boy diyebileceğimiz midi etek modelleri vardır. Genelde diz ile baldır arasında biten midi etekler de maxi eteğin rahatlığını ve mini eteğin şıklığını bir arada sunan eteklerdir diyebiliriz.

Hem spor olarak hem de bluz ve gömleklerle giydiğimizde klasikleşebilen midi etekler her renkte ve desende olabiliyor. 2014 senesinde yaz modasına uygun olarak puantiyeli midi etekler ve çiçek desenli midi etekler tercih ederseniz çok şık olabilirsiniz. Bu kombini de düz renkli bluz, gömlek ve penyelerle tamamlayabilirsiniz. Düz renkli midi etek giymek istiyorsanız da üstüne çiçekli, çizgili ya da farklı desenlerde istediğiniz üstleri giyebilirsiniz. 

  

Aşağıda birçok farklı renkte ve tarzda midi etek kombinleri göreceksiniz. Mavi, beyaz, kırmızı, mor, yeşil, sarı ve lacivert midi etekler ve desenli midi eteklerle gördüğünüz kombinlerde genelde üst olarak gömlek ve bluzlar tercih edilmiş. Topuklu ayakkabılar ve midi etekler Christian Dior’un yaratıcısı olduğu new loook akımının da kilit parçalarıdır. Bu detayı da vermeden geçmeyelim istedim.

Şimdi sizlere sokak modasından görüntüler sunuyoruz. İşte midi etekler ve midi etek modası

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın