Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Kumaşlar ve Desen Çeşitleri

Kumaşlar ve Desen Çeşitleri

“ Desen isimleri nelerdir, kumaş çeşitleri isimleri, kumaş desen çeşitleri, kumaş desen isimleri, kumaş desenleri hakkında detaylı bilgiler ve örnekler... ”

Gelişen teknolojiyle birlikte her sektörde olduğu gibi kumaş sektöründe de büyük gelişmeler, değişmeler olmakta. Renkler çok fazla değişmese de desen çeşitleri her geçen gün değişiyor, gelişiyor ve güzelleşiyor.

Son dönemlerde özellikle etnik desenlerin moda olduğunu görüyoruz. Afrika kökenli de diyebileceğimiz bu etnik desenler eteklerden kabanlara birçok kıyafete hareket kattı. Bunun haricinde çiçek desenleri yaz sezonunun her zaman favori desenidir. Yaz elbisesi denilince akla hep çiçekli elbiseler gelir.

Dijital desenler, hayvan desenleri ve pop art desenleri de son yıllarda sıkça gördüğümüz yeni kumaş desenleri arasına girmiştir.

Şimdi son trendleri baz alarak hazırladığımız kumaş desenlerine bir göz atalım. Desen çeşitleri (görseller için galerimize göz atabilirsiniz):

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın