Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Kovboy Çizmesi Nasıl Giyilir?

Kovboy Çizmesi Nasıl Giyilir?

“ Kovboy Botları nasıl kombinlenir? Kovboy çizmeleriyle kombin yapmanın püf noktaları neler? ”

Kovboy şıklığının demirbaşlarından olan kovboy çizmeleride bu akımda kendine hatırı sayılır bir yer buluyor. İşlemeli, işlemesiz, hayvan desenli ya da süet kumaşlardan kovboy çizmeleri sezonun dikkat çekici trend parçaları arasında geliyor.

Ata binmeyi kolaylaştırdığı için askerî giyimin en önemli parçalarından biri olan kovboy çizmeleri, Amerika kıtasında ilk olarak Güney Amerika'da giyilmeye başlamış. Süvari botu olarak da adlandırılabilecek bu parça, moda dünyasında 1800'lü yılların ortalarında görülmeye başlanmıştır. Bohem ve Cowgirl tarzının önemli bir parçası olan bu botlar trendy, seksi, çekici ve cool görünmenin en güzel yollarından biri diyebiliriz.

Kısa ve uzun kovboy botlarını skinny jeans, tayt ve elbiseler ile rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

Skinny jeans pantolonunuzun paçalarını kovboy çizmesinin içine koymalısınız. Paçaları geniş pantolonları tercih etmeseniz daha iyi. En ideali skinny jeansler.

Yaz mevsiminde de kovboy çizmesi giymek çok popüler. Özellikle kot şort ve eteklerle kombinlediğiniz kovboy çizmeleri  ile kesinlikle farklı ve trendy görüneceksiniz.

Topuklu kovboy botlarını, bileğin biraz üstünde biten kısa ve dar pantolonlarla kombinlemeniz mümkün.

Kovboy çizmelerini eteklerle kombinlemek istiyorsanız topuklu kovboy çizmeleri oldukça iyi görünecek ve boyunuz da uzatacaktır.  

Kovboy çizmelerini çiçek desenli elbiselerle giymekte çok bohem bir tarz oluşturacaktır.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın