Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Kırmızı Halıda Kırmızı Elbiseler

Kırmızı Halıda Kırmızı Elbiseler

“ İhtişamlı ödül törenlerinde giyilen muhteşem kırmızı elbiselere ve bu güzel elbiseleri giyenlere bir göz atalım... ”

"Red Carpet" yani kırmızı halı törenleri hepimizin dikkatini çeken magazin olaylarından birisi. Ödül sahiplerinden daha çok ne giydikleriyle ilgileniyoruz aslında. Bazen ünlüler muhteşem görünürken bazen de rüküş olabiliyorlar. Ancak yinede elbiselerini incelemeyi ve yorum yapmayı çok seviyoruz. 

Evet... Şimdi son dönemlerde kırmızı halıda giyilmiş en güzel kırmızı elbiseleri paylaşmak istiyorum.

Yukarıda genç modelleri görüyorsunuz. Bella Hadid fazla cesur bir elbiseyle, ablası Gigi Hadid ise göğüslerinde güpürlü bir elbiseyle. Bar Rafaeli ise daha sade ve daha klasik bir straplez kırmızı elbise ile görünüyor. Eski modellerden Heidi Klum ise göğüs dekolteli bir elbise tercih etmiş. Hepsi birbirinden hoş görünüyor. Eee giyenler de manken zaten. Dikkatinizi çekerim :)

Gelelim aktristlere... İlk güzelimiz esmer Sandra Bullock. Romantik filmlerin tatlı kadını. Nicole Kidman ise bence muhteşem güzellikte ve muhteşem bir fiziğe sahip kadın oyunculardan birisi. Çok başarılı bir oyuncu aynı zamanda. Elbisesi de tam olarak ödül törenine uygun ve çok zarif. Charlize Theron da yine muhteşem bir fiziğe ve muhteşem bir rol kabiliyetine sahip. Tarzını ve cool duruşunu çok beğenirim ben. Ancak burdaki elbisesinin üst kısmını çok güzel bulmadığımı itiraf ediyorum. Daha güzel bir elbiseyi daha güzel taşıyacak bir isim çünkü. Sonrasında ise müzik dünyasında daha çok gördüğümüz Latin güzel Jennifer Lopez var. Her zaman cesur seçimleriyle görüyoruz onu. Burda da yine cesur bir kırmızı elbiseyle görüyoruz. Gayet şık ve etkileyici.

Yukarıda yine yeni nesil kadın oyuncuları görüyoruz. MUhteşem fiziğiyle ve asil görünümüyle Blake Lively, Smpatik Anne Hathaway, cool güzellerden Jennifer LAwrence ve Katherine Heigl. Ben en çok Blake Lively yi beğendim. Çok zarif bir kadın gerçekten. 

Şimdi de müzik dünyasından  güzellere değinelim. Taylor Swift gayet hoş bir elbise seçmiş. Ne giyse kendine yakıştırmayı bilen yeni nesil isimlerden birisi. Boyu da 180cmve fiziği de muhteşem olunca sonuç böyle oluyor. İkinci olarak Esmer güzellerden Selena Gomez var. Çok çekici bir güzelliğe sahip bir şarkıcı. Ancak bazen seçimlerinde yeterince iyi olmadığını düşünüyorum. Burdaki elbisesi de fena değil ama daha güzel tercihler yapabilirdi elbette. Üçüncü sırada Rita Ora var. Cesur giyinmeyi seven şarkıcılardan. Yine cesur bir kirmizi elbiseyle iddialı bir poz vermiş. Son olarak ise benim favorilerimden bir isim. Bir melezin bu kadar güzel olması çok şaşırtıcı. Kusursuz değil ancak çok etkileyici ve seksi olduğu bir gerçek sanırım. Ve burda seçtiğim elbisesi ise onun en beğendiğim elbisesi. Şimdiye kadar daha güzelini giymedi  ve daha güzel bir tercih yapmadı bana kalırsa. Çok cesur giyinen bir isim ancak burda çok hanım  hanımcık ve zarif görünüyor. Aslında daha vahşi bir güzelliğe sahip ama ben bu halini çok beğeniyorum. Muhteşem bir görüntüye sahip bu elbiseyle...

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın