Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Kayınvalide İle İlk Tanışmada Ne Giyilir?

Kayınvalide İle İlk Tanışmada Ne Giyilir?

“ Sevgilinizin ailesiyle tanışma önerileri , kayınvalideylei İlk buluşmada ne giyilir, müstakbel kayınvalideyle tanışmak, aile tanışmasında ne giyilir, aileler tanışırken ne giyilir, kaynanayla ilk tanışmada ne konuşulur, sevgilinin annesiyle ilk konuşma, sevgilinin ailesiyle ilk tanışma ne giyilir... ”

Evet... Zor ve heyecan verici bir deneyim diyebiliriz ilk buluşma için. Yinede evlenmiş ve bu süreçten geçmiş biri olarak size iilk tavsiyem "sadece doğal ve kendiniz gibi olun". Çünkü annesi sizi ilk görüşmede severse sever, sevmezse de ileride çok fazla birşey değişmeyebilir. Gerçekçi olmakta fayda var! Siz ne yaparsanız yapın bazı şeyleri kontrol edemezsiniz. İşte tam bu yüzden neyseniz ve nasılsanız ilk buluşmada da öyle davranın. Diğer önerilerim ise şunlar olabilir. 

* İkinci önemli önerim ilk tanışma anında mutlaka gülümseyin! Ama gerçekten gülümseyin. Çünkü o sizin ileride ikinci anneniz olacak ve ilk etkileşim güzel olsun. İlk anda pozitif enerjiyi aktarırsanız karşı tarafa gerisi gelecektir zaten emin olun. (ben aynen böyle yaptım ve gerçekten herşey güzel devam etti, şu an benim ikinci annem ve çok güzel bir ilişkimiz var;)  )

* Kendinizden her zaman emin olun ama kendinize  güveniniz abartı olmasın. Dik durun, kendinizi güzel fade edin.

* Düşünceleriniz neyse gerçekten onu ifade edin ama üslubunuza çok özen gösterin ve çok gerekmedikçe konuşmayın. Daha çok sorulara cevap verin mesela.

* Sevgilinizle çok samimi olmayın, belli bir mesafeniz olsun. Ne de olsa annesinin yanındasınız ve o da her erkek çocuk gibi annesinin biriciği :) İlk günden kıskançlık yaratmayın (!)

* Erkek arkadışınızı sevdiğinizi ve onun herşeyiyle ilgili olduğunuzu hissettirin ama bunu direk söylemeyin. Direk söylerseniz yapmacık olma riskiniz var. 

* Ufak bir hediye iyi bir başlangıç yapmanıza yardımcı olabilir. Ancak, hediyenizin abartıdan uzak ve uygun olmasına özen gösterin, fazla pahalı bir hediye seçmeyin. 

Şimdi gelin birazda kılık kıyafetten bahsedelim:

Sevgilinizden gideceğiniz yer ve ortam hakkında bilgi alın ve kıyafet konusunda önerilerini dinleyin.

* Sade olmaya çalışın, abartılı kıyafetler giymeyin. Tarzınızı yansıtın ama çok uç noktalarda dolaşmayın yinede.

*  İçinize sinen, güne ve duruma en uygun elbisenizi giyin. Bu memnuniyet gün boyunca sizi etkiler ve yok yere stres yapmanızı önler.

* Peki ne tür kıyafetler giyebilirsiniz. Çok açık olmamasına özen gösterin. Bu herkesin söyleyeceği ilk şeydir zaten.

* Etek-bluz, ya da elbise önerebilirim ama kendinizi rahat hissettiğiniz herşey olabilir aslında. Jean, şort bile olabilir. Eğer siz normalde spor giyiniyorsanız gidip kalem etek giymeyin bence. Tarzınızı mutlaka yansıtın. Size çok uymayan bir tarza bürünmeyin çünkü rahat ve kendiniz gibi olamazsınız o zaman.

* Makyajınız hafif ve doğal olsun. Kıyafetinize uyan ama sade renkler kullanın.

* Aksesuarlarınızın seçimine de özen gösterin. Sadece bir tane öne çıkan parça olmalı. Çok fazla takı kullanmamanızı tavsiye ederim. Ne kadar ayarında olursa o kadar şık ve zarif görünürsünüz.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

1990'larda Moda
Sonraki Yazı

1990'larda Moda

Yorum Yazın