Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Kalem Etek Nasıl Giyilir?

Kalem Etek Nasıl Giyilir?

“ Deri kalem etek, desenli kalem etek, kalem etek kombinasyonları, kalem etek modelleri, kalem etek üzerine ne giyilir, leopar kalem etek modelleri hakkında detaylı bilgi ve resimli örnekler... ”

Kalem Etek Kombinleri Nasıl Yapılır?

Çok sevdiğimiz şık kalem etekleri en doğru hangi kıyafetlerle kombinleyebiliriz? İnce, zarif duran bu şık kalem etekler beyaz bluz ve gömleklerle, denim gömlekle ve eteğin rengine uygun şık bluzlarla kombinlenebilir. Aynı zamanda spor tarzdaki kalem etekleri tişörtlerle ve braletlerle de kombinleyebilirsiniz. Deri kalem etekleri ise denim ceketlere, denim gömleklerle kombinlediğinizde oldukça sportif ve güzel görünecektir.

İlkbahar yaz sezonunda da beyaz ve açık renkteki kalem etekleri de çiçekli ve farklı desenli bluzlarla giyebilirsiniz. Çiçek desenli ya da çizgili, leopar desenli kalem etekler de en az düz renkteki kalem etekler kadar kullanışlı ve şık.

Kalem etek altına ise genelde topuklu stilettolar yakışır. Farklı modellerdeki topuklu ayakkabılarda uygun olabildiği gibi babetler ve spor kalem eteklerle de spor ayakkabı modelleri giyilebilir.

İşte sizler için farklı renk ve tarzdaki kalem etekler ve kombin örnekleri…

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Fatkini Nedir?
Önceki Yazı

Fatkini Nedir?

Jartiyer Nedir?
Sonraki Yazı

Jartiyer Nedir?

Yorum Yazın