Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

İspanyol Paça Pantolon Modelleri

İspanyol Paça Pantolon Modelleri

“ Bayan Jean ve pantolon modellerinden bol paça pantolon modelleri , ispanyol paça pantolon kombinleri , İspanyol paça pantolon modelleri hakkında detaylı bilgi ve resimli örnekler için yazımıza göz atabilirsiniz. ”

Son yıllarda skinny jeanlerin yerini almaya başlayan İspanyol paça pantolon modelleri, 70 ve 80’lerin modasını geri getirdi. Bayanların, özellikle son birkaç sezondur sıkça tercih etmeye başladığı İspanyol paça pantolonlar, günlük kombinlerin vazgeçilmezleri arasında yerini aldı.

Hem çalışan kadının hem de günlük hayatın en çok tercih edilen pantolon modellerinden birisi haline gelen İspanyol paça pantolonlar, doğru modeli seçip, doğru kombin ile de birleştirdiğinizde, olduğunuzdan daha uzun ve daha fit görünmenize yardımcı oluyor.

Sonbahar renkleri arasında öne çıkan bordo, İspanyol paça pantolon modellerinde de karşımıza çıkıyor. Önümüzdeki sezon, siyah, beyaz, krem bluzlar, kazaklar ve deri ceketlerle kombinleyeceğimiz bordo pantolonlar, bizim de favorilerimiz arasında.

İspanyol paça pantolon modellerinin en iyi taraflarından biri de, bol kombin seçeneği sunması. Hem stilettolar, hem botlar, hem dolgu topuklar hem de sandalet ve babetlerle kombinleyebileceğiniz bu pantolonlar, geçtiğimiz sezonun aksine bu sonbaharda yüksek bel olarak öne çıkıyor. Fiziğinize güveniyorsanız, yüksek bel pantolonlar için dolabınızda mutlaka yer açın.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın