Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Hayvan Desenli Kıyafetler Nasıl Giyilir?

Hayvan Desenli Kıyafetler Nasıl Giyilir?

“ Hayvan desenli kıyafetler nasıl giyilir, leopar desenli kıyafetler nasıl giyilir ve kombinlenir, hayvan desenli kıyafet kombinleri, leopar kıyafet kombinleri, leopar elbise altına ne renk ayakkabı giyilir, hayvan desenleri, zebra desenli kıyafetler, yılan derisi desenli kıyafetler... ”

Hayvan desenlerini kullanmak herkesin cesaret edeceği birşey değildir normal şartlarda. Biraz cesur ve ne yaptığınızın bilincinde olmalısınız. Yine de buna cesaret ediyorsanız dikkat çekici olacağınızın da farkındalığına sahipsiniz demektir. Şimdi hayvan desenlerine bir göz atalım isterseniz.

Şimdi de hayvan desenlerini nasıl ve nelerle kombinleyebiliriz bazı püf noktalara göz atalım.

* Öncelikle desenli parçaları mümkün olduğunca sade ve daha nötr renklerle kullanmalısınız. Siyah, beyaz, gri, buz mavisi, krem gibi...

* Hayvan desenli elbisenizi ise iddialı bir görüntü yaratmak için kürk ceket ve paltolarla tamamlayabilir ve dikkat çekici bir stil oluşturabilirsiniz. Bu tür kombinlerde çantanızı sade tutmanızda fayda var.

* İddialı bir görüntü için hayvan desenlerini oldukça büyük seçebilirsiniz. Ayrıca hayvan figürü içerisinde yer alan canlı bir tonu seçerek kıyafetlerinizin geri kalanını o tondan seçerek görünümünüzü tamamlayabilirsiniz.

* Hayvan figürlü koyu renk elbisenizi deri ceket ve bootie'lerinizle cool bir havaya sokabilirsiniz.

* Hayvan desenli kazağınızı mini deri eteğinizle ve diz üstü çizmelerle tamamlayarak sıradışı ve feminen bir stil yakalayabilirsiniz.

* Çarpıcı ve büyük hayvan desenlerini göz alıcı renklerin yanı sıra uyumlu büyük aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz. Hayvan desenli kazaklar, elbiseler ve ceketlerin sırt detayları çarpıcı stilinize hava katar.

* Dar skinny jeanler de hayvan figürlü kazaklar ve uzun çizmelerle iyi bir ikili oluşturur.

* İddiasız ve minimal bir görüntü yakalamak istiyorsanız hayvan figürlü sweatshirt'ünüzü dar skinny jean ve sneake'rlarla haftasonuna uygun hale getirebilirsiniz.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın