Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Havuz Başı Partisinde Ne Giyilir?

Havuz Başı Partisinde Ne Giyilir?

“ Havuz başı düğünde ne giyilir, havuz başı kokteyl kıyafetleri neler, havuz başı parti kıyafetleri nasıl olur, havuz başı partisi elbiseleri ve mezuniyet partisi kıyafetleri hakkında detaylı bilgi ve görseller... ”

Yaz aylarında düğün, nişan, doğum günleri ve çeşitli kutlamalar için en çok tercih edilen konsept havuz başı konseptidir. Havuzlu bir restoranda ya da havuzlu bir evin bahçesinde yapılması tercih edilen havuz başı partileri, mezuniyetler için de sıkça tercih edilir.

Bayanlar, her yerde olduğu gibi partilerde de şıklık yarışına giriyor, tabi durum havuz başı partilerinde de değişmiyor. Genellikle ince kumaşlı, yazlık abiyelerin tercih edildiği havuz başı partilerinde, moda ne olursa olsun, straplez ve mini elbiseler her zaman tercih ediliyor.

Bu yılın abiye modasında en çok yer alan abye elbise modellerinin başında kuşkusuz maxi elbiseler geliyor. İnce askılı, çapraz askılı ya da tek omuzlu maxi abiye elbise modelleri, özellikle genç hanımların tercihi oluyor.

Havuz başı partisi, eğer bir mezuniyet ya da doğum günü kutlaması olacaksa, oldukça gösterişli ve eğlenceli elbiseleri tercih etmekten çekinmeyin. Gençken giyeceğiniz taşlı, süslü, tüllü elbiseler kesinlikle üzerinizde sırıtmayacaktır. Düğün ya da resmi bir organizasyon için katılacağınız havuz başı partisinde ise, daha çok zarif ve sade elbise modellerini tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın