Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Beyaz Pantolon Nasıl Giyilir? Beyaz Jeans Kombinleri

Beyaz Pantolon Nasıl Giyilir? Beyaz Jeans Kombinleri

“ Beyaz kot pantolon kombinleri, beyaz pantolonlar, beyaz skinny jeans modelleri, beyaz skinny pantolon nasıl giyilir ve blazer ceket kombinasyonları hakkında detaylı bilgi ve görseller... ”

Yaz aylarında beyaz pantolon giymek gerçekten çok keyifli ve iç açıcıdır. Çünkü beyaz pantolon herşeye uyan zamansız bir kıyafettir. Kışın da giyilebilir beyaz pantolonlar ancak üstüne ceketler, deri montlar ya da trençkotlar giymek zorundayız. İlkbahar yaz sezonunda ise pembeler, kırmızılar, yeşillerle, mavilerle sarılarla ve daha birçok renk ve tonla giyilebilir beyaz pantolonlar. Desenli gömlek ve bluzlar, penyeler ve gömlekler beyaz kotlarla en çok yakışan kıyafetlerden...

Kısacası beyaz pantolonlar herşeye ve her tarza uyar. Altına topuklu ayakkabı üstüne gömlek ya da bluz giyersiniz klasik bir tarz olur altına babet ya da sneaker-spor ayakkabı ile üstüne tişört giyerseniz günlük ve spor bir tarz olur.

Blazer ceketle ofishavasına bürünürken deri biker ceketlerle de biraz daha genç ve asi bir tarza dönüşüverir. Aksesuar ve ayakkabılarla ve de saçlarınızın modeliyle her yöne çekebilirsiniz beyaz skinny jeans kombinlerini.

Şimdi beyaz skinny jeanleri nasıl ve nelerle kombileyebiliriz görsellerle inceleyelim.

* Denim gömleklerle beyaz skinny jeansler çok şık duruyor. Beyaz pantolonun en çok yakıştığı kıyafettir belki de denim gömlekler.

* Ayrıca desenli ya da düz renk bluzlarla da çok yakışır beyaz pantolonlar.

* Deri ceketler ya da blazer ceketle de hoş gözükür beyaz pantolonlar.

* Çizgili penyeler, düz renk tişörtler ve renkli gömleklerle de beyaz jeans kombinlerin şıklığını görebilirsiniz. Ayrıca siyah-beyaz uyumu ve kırmızı-beyaz uyumu da elbette tartışılmaz.

* Beyaz kıyafetlerle ve renkli aksesuarlarla (kahverengi/bej/siyah/gri kemer, bot, ayakkabı, çanta..vs) da beyaz pantolonlar çok minimalist ve şık görünmektedir.

*Sonbahar aylarında uzun kollu sade, tek renk  ve ince kazaklarla da oldukça uyumludur.

Beyaz pantolonların altına nasıl ayakkabı giyilmeli?  adlı yazımıza da göz atabilirsiniz.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın