Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Gündemde Bel Çantası Modası

Gündemde Bel Çantası Modası

“ 90'lı yılların popüler çantaları tekrar gündemde. Rahatlığı ve gündelik yaşama uyumu ile sevilen bel çantalarını gündeme getiren isimler kimler? ”

Bel çantalarının geçmişine göz atalım öncelikle...

90'lı yıllarda oldukça popüler olan bu çantalar uzun bir süre ortalarda yoktu. Ta ki 2015 yılında kendini tekrar hissettirene kadar. Herkesin bildiği gibi belli zaman aralıklarında "moda tekerrür eder". İşte sıra tekrar "bel çantası trendi"ne geldi. 2017 de tekrar yükselmeye başlayan bu trendin büyük  ihtimalle 2018 yılının yaz döneminde yine ihtişamlı günler yaşayacağını düşünüyorum. 

Neden bel çantası tekrar popüler oldu? Bence bu sorunun iki cevabı var. İlki Kendall Jenner gibi çok popüler ve güzel bir modelin bu çantaları çok kullanması.

İkinci olarakta bel çantalarının modern dünyadaki günlük hayatımıza uyumlu bir model olması. Yoğun hayat tarzımızda elle taşımak zorunda kalmadığımız, telefon, cüzdanımızı ve bir iki önemli şeyi yanımıza almak istediğimizde tercih edeceğimiz yeğane çantadır bel çantası.

Spor giyimde daha çok tercih edilse de eteklerle ve elbiselerle de uygun modellerini kullanabiliriz.

Farklı stillere de uygulayabileceğiniz bel çantası stilleri bulabilirsiniz. Zaten bazı ünlü moda markalarının da çıkardığı bel çantalarını görebilirsiniz koleksyonlarda.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın