Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Grinin Elli Tonu

Grinin Elli Tonu

“ Önümüzdeki sonbahar kış sezonunda palto ve trikolarınızı gri renkte tercih edebilirsiniz. Gri çizmeler, gri triko kazak ve elbiseler, gri şapkalar ve gri çanta modelleriyle harika sonbahar kombinleri yaratabilirsiniz... ”

E.L.James’in satış rekorları kıran kitabı Grinin 50 Tonu, kütüphanemizin baş köşesinde duruyor. Biz de onu, kütüphaneden çıkarıp günlük hayatımıza taşımaya karar verdik. Siyahla beyaz arasında kalmış gibi görünen grinin film, şarkı, tasarım ve objelerde karşılaştığınız farklı tonlarını görünce şaşıracaksınız. Peki, sizin gri tonunuz hangisi?

Gri bir elbise, sandığınızdan çok daha fazla dikkat çekmenize yardımcı olabilir. Ya da gri bir şort ile hem yaz hem de kış için oldukça renkli kombinler ortaya çıkarabilirsiniz.

Abiye elbise modellerinin vazgeçilmez aksesuarlarının başında gümüş ve gri renkli aksesuarlar gelir. Swarovski bileklikler arasında bu renkte birçok farklı aksesuar modeli bulabilirsiniz.

Kalem eteğinizi önümüzdeki sezon gri renkte seçin. Soğuk kış günlerine aldanıp soluk kombinler oluşturmak yerine, griyi su yeşili ya da nar çiçeği ile buluşturup oldukça renkli bir kombin oluşturabilirsiniz.

Gri, ışıltılı göz makyajının etkisini hafife almayın. Hem günlük hayatta hem de davetlerde kullanabileceğiniz gri göz makyajı, hemen her göz rengi ile uyumludur.

Sonbahar kapıyı araladı, alışverişlerinize artık baharlık ve kışlık parçaları da ekleyin. Önümüzdeki sezon palto ve trikolarınızı gri renkte tercih edebilirsiniz. Ayrıca ayakkabıda favori modelimiz stilettoları da gri renkte seçerek hoş bir uyum yakalayın.

 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın