Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Giysilerle Zayıf Görünmenin Püf Noktaları

Giysilerle Zayıf Görünmenin Püf Noktaları

“ Kadınların en çok dikkat ettiği bir husus olan kilo problemi, zayıf ya da kilolu olsun fark etmeksizin her zaman 'başa bela' bir durum olarak kabul edilmiştir. ”

Kadınların en çok dikkat ettiği bir husus olan kilo problemi, zayıf ya da kilolu olsun fark etmeksizin her zaman 'başa bela' bir durum olarak kabul edilmiştir. Kadınların doğal olarak problem haline getirdikleri kilolar kıyafetlerin içine sığamama gibi durumlar da daha çok ön plana çıkar. Özel günler de ve diğer günler de giysilerin için de adeta kuğu gibi görünmenin sırrı nedir?

Siyah Kıyafetler

Bir klişe olarak karşımıza çıkan siyah renk efsanesi yanlış değil tamamen doğrudur. Ne kadar kilo olursa olsun siyah rengin insanların üzerinde asil ve tamamlayıcı duruşu kilolarından memnun olmayanlar için günün kurtarıcısı görevini üstlenir. Kış veya yaz aylarında özel günler ya da günlük olarak tercih edilebilecek olan siyah ve kalıbı tam kesilmiş elbiseler kiloları saklayarak zarif bir duruş için vazgeçilmezdir.

V Yaka Kıyafetler

Kış aylarında örme kazakların değişmez modeli olan V yaka tarzı boyun kısmını ince göstererek iri bölgenin dikkat çekme alanını kısıtlar. Yaz aylarında elbiseler de ve t-shirt için uygulanabilir olan bu model kol ve göbek bölgesinde ki fazlalıkları gizleyebilir.

Kemer Kullanımı

Bel kısmı ince olanlar için veya kum saati biçimi vücuda sahip olanlar kazak, hırka ve elbise üzerine kemerle modelleme yapabilirler. Böylece göbek yağları meydana çıkmaz ve ilk bakışta önce bir gövde görünümü vermiş olunur.

Vücudu Saran Kıyafetin Etkisi

Vücut hatları muntazam derece de olmayanlar için streç ismi verilen vücudu saran dar elbise ve etek gibi giysiler tamamen uzak durulması gereken parçalardır. Kim Kardashian'ın moda literatürüne soktuğu bu anlayış kadınlar arasında rekabet ve ruhsal problemlere yol açsa da gerçekten çok çok zayıf bedene sahip olanlar üzerinde daha ilgi çekici duracağı su götürmez bir gerçektir.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın