Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

El Yapımı Deri Çanta Modası

El Yapımı Deri Çanta Modası

“ El yapımı deri çantalar ve kösele çanta modellerinin yapılışını ve farklı deri çanta modellerini görmek ister misiniz? ”

Son dönemlerde sık sık karşıma çıkan el yapımı deri çanta modellerinden bahsetmek istiyorum bu yazımda. Birçok kişi bu iş üzerinde emek sarfediyor ve gerçekten de zarif ürünler ortaya çıkarıyor. Bu kişilerden birisi de benim çok sevdiğim bir arkadaşım. Geçenlerde konuşurken "neler yapıyorsun?" diye sorduğumda "bu aralar deri çantalarla uğraşıyorum, deri işi zaten babamdan gelen bir miras ve bende birşeyler yapmak istedim" dedi. Sayfasını inceledim ve oldukça zarif modellerle karşılaştım. 

Şimdi sizlerle sevgili arkadaşım Banu'nun birkaç el yapımı deri çanta modelini paylaşmak istiyorum. Daha fazla detay için kişisel hesabına da bakabilir hatta bu güzel ürünlerden birisini alabilirsiniz ;) İnstagram hesabı =>   Atelier12.34  En azından ürünlere göz atmanızı öneririm. 

Bu güzel çantalar haricinde tablet kılıfları ve kulaklıklar ve küçük aksesuarlar da var.

El yapımı deri çanta yani kösele çanta modeli yapan elbette birçok kişi var. Bazıları işi daha da ilerleterek deri üzerine nakış, boyama, motif işleme gibi noktalara kadar ilerlemiş ancak benim kişisel zevkim sade ve zarif ürünlerden yana. "Less is more" anlayışındayım ve en güzelinin her zaman en sade olan ürünler olduğunu düşünürüm. ;)

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın