Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Devetüyü/Camel Renk Kıyafet ve Aksesuarlar Nasıl Kombinlenir?

Devetüyü/Camel Renk Kıyafet ve Aksesuarlar Nasıl Kombinlenir?

“ Camel rengi kıyafetler, Camel rengi elbiseler, camel renk kıyafet kombinleri, camel renk nasıl giyilir, deve tüyü rengi ile uyumlu renkler hakkında detaylı bilgi ve resimli örnekler... ”

Camel Renk Kıyafet ve Aksesuarlar

Zamansız modaya önem verenler bilir ki camel renk ya da deve tüyü rengi zamanı olmayan ve her dönem giyilen harika bir renktir. Özellikle her sonbahar kış sezonunda mutlaka koleksiyonlarda birkaç parça camel renk kıyafet görürüz. Asla modası geçmeyen özel bir renk tonudur camel renk. Hem şık hem zarif hem de modern bir tarzdır aynı zamanda.

Ofis kombinleri için de camel renk çok doğru bir tercih. Camel renk etek, canvas pantolon, ceket ve kabanlar favori camel renk/devetüyü kıyafetlerden diyebiliriz.

Süet ürünlerde de en çok kullanılan renklerden birisidir camel renk. Camel renk kazaklarda çok şık kombinler oluşturmakta.

Spor bir tarz için de camel rengi denim kıyafetlerle kombinleyebilir ve çok şık ve cool görünebilirsiniz.

Leopar deseniyle de oldukça uyumlu olan camel renk sizi hem cesur hem de sofistike bir görünüme kavuşturabilir.

Canlı ve tezat renklerle de camel renk çarpıcı bir şekilde çıkar karşımıza. Örneğin kırmızı, turuncu, mavi, mor gibi.

Baştan ayağa kadar camel renk giyebilir ve bu halinizle de çok doğal ve de dikkat çekici olabilirsiniz. Hem sade hem de çarpıcı!

Gri, füme ve siyah gibi koyu tonlarla da güçlü bir kombin oluşturulabilir. Yeterki parçalar doğru seçilsin.

Birçok renkle harika kombinler yapabilirsiniz camel renk ile. Özellikle füme, mavi, bordo, bej, siyah ve beyaz renklerle uyumu tartışılmaz.

Çanta, bot, ayakkabı, çizme, bileklikler, şallar, kemer ve saatlerde de camel renk çok şık durmakta. En azından bir tane camel renk aksesuarı herkeste bulunmalı.

 

KISACASI camel renk kıyafetlerinizi ve aksesuarlarınızı hiç zorlanmadan birçok renk ve kıyafetle birçok farklı tarzda kombinleyebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey birkaç parça camel renk kıyafet ve aksesuar edinmek :)

Konuyla ilgili resimli örnekler için galerimize göz atabilirsiniz.

 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın