Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Deri Etek Nasıl Kombinlenir?

Deri Etek Nasıl Kombinlenir?

“ Deri etek çeşitleri neler, deri etek kombinleri nasıl yapılır, deri etek nasıl giyilir, sonbahar kış kombinlerinde deri etekler için detaylı bilgi ve görseller... ”

Deri etekler sonbahar kış sezonunun klasik parçalarından sayılıyor artık. gerçi bazı kışlar çizgisi yükselirken bazı senler daha az görülüyor ama her koşulda birilerinin kış dolabında deri etekler var.

Deri etek çeşitleri neler ona bir göz atalım.

1- Kısa kloş/evaze/skater etek dediğimiz beli kemerli ve gittikçe çan şeklinde açılan deri etek modelleri

2-Kısa düz ve dar deri etek modelleri

3-Diz üstü kalem etek dediğimiz deri etekler

4-Midi ve kloş deri etek modelleri

5-Pilili deri etek modelleri

6- Diz altına kadar olan deri kalem etekler

7-Uzun deri etekler

Deri etek modelleri son yıllarda defilelerde de sık görmekteyiz. Son yıllarda popüler olmasının sebebi biraz da markaların koleksiyonlarda deri eteklere yer vermesi diyebiliriz.

 

Modeli her ne olursa olsun vücudunuza uygun olan modeli seçmelisiniz. Örneğin son dönemlerde yüksek belli etekler çok popüler. Düşük bel trendi biraz gerilerde. Deri eteklerde favori renkler başta siyah olmak üzere bordo, kahverengi, camel, koyu yeşil, gri ve mavi renkler. Düz renklerin dışında timsah deseni gibi desenli deri etek modelleri de mevcuttur.

Deri etekler birçok farklı şekilde giyilebilir. İster babetlerle, ister topuklu ayakkabılarla, ister bot ve çizmelerle, ister spor tarzdaki ayakkabılarla. Yeterki kombininizde bir bütünlük olsun ve sizin tarzınızı yansıtsın.

  • Deri etekler denim gömleklerle çok uyumludur ve şık bir görüntü oluşturur.

  • Deri eteklerden en çok tercih edileni ise diz hizasında biten siyah deri kalem eteklerdir. Birçok kişi bu eteği hem klasik hem de günlük giymektedir. Üzerine ise beyaz bluz, gömlek ya da tişört giyilebilir ya da desenli üster tercih edilebilir. Aşağıdaki resimlerde hepsi için örnekler mevcut.

  • Siyah deri etekler siyah üsterlerle yani bluz, gömlek ya da farklı diğer üstlerle gerçekten çok yakışır ve klasik bir kombin olarakta yerini sağlamlaştırmıştır. Birçok ünlü de siyah-siyah kombini çok giymektedir. Bunlardan bazıları Miranda Kerr, Rosy Whitley, Nichole Richie, Cindy Crawford.

  • Renkli deri etek modelleri de oldukça dikkat çekici ve güzeldir. Özellikle kırmızı, bordo ve pembe gibi sıcak renkler deri eteklerde çok güzel görünür.

  • Mavi, yeşil ve kahve renklerdeki deri etekler de oldukça dikkat çekicidir. Siyah ve beyaz üstlerle de harika görünürler. Renkli deri eteklerde ton sür ton kombin yapılabilir. Aşağıdaki örneklerde oldukça güzel görünüyor.

  • Siyah klos/skater/patenci etekler ve mini deri etekler de günlük hayatta çok tercih edilen modellerdendir. Siyah herşeye uyduğundan deri etek giydiğinizde üstünüzü düşünmenize gerek yok çünkü seçeceğiniz her üst siyah deri etekle hemen bütünleşecektir. Aşağıda farklı üstlerle giyilen siyah deri etekler de bunu kanıtlar nitelikte zaten.

 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın