Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Deri Elbise Modelleri

Deri Elbise Modelleri

“ Deri elbiseler, deri elbise kombin, kloş deri elbiseler, dar deri elbiseler, deri giyim modelleri, renkli deri elbiseler hakkında resimli örnekler... ”

Her kış, hayatımızda önemli bir yer tutan deri, bu kış sezonunda da yanımızda olacak. Moda dünyası, önümüzdeki kış sezonunu podyumlarda izleyici ile buluştururken, yeni sezon giyim ve ayakkabı modellerinde, deri modeller ve deri detaylar dikkat çekiyor.

Önümüzdeki kış deri bootieler, deri çizmeler, deri eldivenler, deri ceketler yine bizimle olacak. Bu kışın favori parçalarından biri her kış sezonu olduğu gibi yine deri elbise modelleri olacak. Kendine has vamp görüntüsü ile hem günlük hayatta hem de yemek ve davetlerde tercih edebileceğiniz deri elbiseler bu sene yine trendlere özgü detaylarla buluşacak.

Siyah deri, bej deri ya da kırmızı deri de en çok tercih edilen renkler arasında. Deri elbise modelleri arasında, kolsuz, diz üstü, siyah deri elbiseler dikkat çekiyor. Zaten siyah deri elbiseler de Chanel’in küçük siyah elbisesi gibi bir klasik diyebiliriz.

Hem sade, bir o kadar da tarz sahibi olan bu deri elbiseler, bir anda havanızı değiştirmeye yetiyor. Kadınların en sevdiği parçalardan birisi olan deri elbiseleri yine deri ayakkabılar, botlar ve çizmelerle kombinleyip iddialı olabilir ya da deri-deri kombinler biraz iddialı oldu diye düşünüyor ve kombini biraz daha matlaştırmak istiyorsanız deri elbiseleri süet aksesuarlarla kombinleyebilirsiniz.

 

 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın