Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Depresyon Hırkası Nedir?

Depresyon Hırkası Nedir?

“ Adından da anlaşılacağı üzere biraz salaş hırka modelleri olan depresyon hırkalarını yakından inceliyoruz. ”

En çok kendimizi saldığımız dönemlerde giyiğimiz ve evden çıkmayıp pijama üzerine geçirdiğimiz salaş hırka modellerine "depresyon hırkası" adı verilmiştir. Herkeste en azından bir tane bulunan bu hırkaların genel özellikleri salaş, bol ve genellikle uzun olan, genelde yanda geniş iki cebi olan ve kalın örgülü hırka modelleridir. 

Depresyon Hırkası Nedir?

Her ne kadar adı depresyon hırkası olsa da aslında bu hırka modellerini çok severiz. Spor bir giyim tarzına ait olan bu hırkaları da en çok jeanlerle giymeyi tercih ederiz.

Cepli Depresyon Hırka Modelleri

Mini eteklerle de tercih ettiğimiz depresyon hırkaları özellikle bahar aylarında çok tercih ettiğimiz dış giyim parçalarından birisidir.

Mini eteklerle depresyon hırkaları

Genelde koyu ve düz renkleri olsa da desenli depresyon hırkaları da mevcuttur.

Desenli Depresyon Hırkaları

Kalın örgü olduğu gibi ince örgülü depresyon hırkaları da mevcuttur. Sonuçta depresyona yaz döneminde de girmek mümkün değil mi:) Tabi temennimiz depresyon hayatımızda hiç olmasın ama bu da hayatın bir gerçeği ve bize kişisel ve ruhsal farkındalık anlamında da kattığı birçok şey var. İşte tam dda böyle zorlayıcı dönemlerde bizi sarmalayan böyle güzel hırkaların olması harika :)

Tek Renk Depresyon Hırkası

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın