Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Daha İnce Görünmenin Püf Noktaları

Daha İnce Görünmenin Püf Noktaları

“ İnce gösteren moda önerileri, zayıf gösteren giyinme hileleri, beli ince gösteren kıyafet önerileri, zayıf gösteren kombin önerileri, zayıf görünmek için nasıl giyinmeli... ”

Daha zayıf ve zarif görünmek için ne giydiğimiz ve nasıl kombinlediğimiz çok önemli. İnce gösteren moda önerileri için işte birkaç moda ipucu..

V yaka ve kolsuz bluz, gömlek, tişört ve elbiseler boynunuzu, dolayısıyla da boyunuz daha uzun gözükecek ve daha şık kombinler yapmanızı sağlayacaktır. 

Vücudunuza uyan ve sizi çok sarmayan kıyafetleri tercih edin. İçinde iyi hissettiğiniz bir parçanın çeşitli renklerini alıp kombinleyin. Mesela çok sevdiğiniz A kesim elbisenin siyahını beyaz bir blazer ceket, somon rengini taba rengi sandaletlerle giyin.

Belinizi daha ince göstermek için yan şeritleri olan modeller terc,h edebilirsiniz.

Özellikle boyun ve bilekten ten göstermek sizi daha zayıf ve zarif gösterecektir.

Kemer seviyorsanız doğru kalınlıkta ve renkte kemerler tercih edin. Kalın kemerler belin daha kilolu görünmesine sebep olur. Metalik ince kemerler ile daha zarif ve zayıf görünürsünüz.

Tek renk giymek daha zayıf gösterse de bazen desenli bir kıyafet ile de şıklık elde edebilirsiniz. Desenlerden korkmayın ve daha çok küçük desenleri tercih edin.

Kıvrımlı vücut yapılarında denge daha da ön plana çıkıyor. Kontrast yaratmak ve A kesim midi bir etekle, kısa bir ceket giymekten çekinmeyin.

İnce topuklu ve sivri burunlu stilettolar da bacaklarınızı ince ve uzun gösterecektir. Ayrıca nude tonlar da bacak boyunuzu uzatır ve bütünlük sağlar ten renginizle.

Saçlarınızı da at kuyruğu şeklinde toplayarak yüzünüzü ortaya çıkarabilirsiniz.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın