Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Ceket Üstüne Kemer Modası

Ceket Üstüne Kemer Modası

“ Kemerlerin ara ara moda trendleri arasına girmesiyle kıyafetlerimize güzel bir detay ekleme şansına sahip oluyoruz. En son trendlerden birisi... Ceketler ve kabalar üzerine farklı kemerler oldukça popüler... ”

Kaban ya da ceketlerinizin kendi kemeri yerine deri görünümlü bir kemer takmak son dönemlerde yeni trendlerden birisi. Açıkçası çok cool duran ve benim de en sevdiğim trendlerden birisi ceket/kaban kemer kombinleri. Giydiğiniz parçanın havasını anında değiştiriyor.  Ceket elbise dediğimiz uzun ceketlerle takılan kemerler özellikle sonbaharda çok şık kombinler oluşturmanızı sağlayabilir.

Ceket Kemer Modası

Ceket Kemer ModasıKemerleri sadece kaban ve ceketlerle değil triko elbiselerle, uzun denim gömleklerle de kullanabilirsiniz. Ayrıca bel çantaları da son dönemlerde tekrar yükselen trendlerden birisi olup ceketler üzerine kemer mantığıyla takılmaya başlandı.

Ceket Kemer ModasıKemer her zaman zevkli ve kullanışlı bir aksesuar olmuştur moda tarihinde. Çeşitlerini bulmakta oldukça kolaydır. Hatta kendiniz bile biraz uğraşarak kemer yapabilirsiniz. Çünkü kemerler her zaman deri olmak zorunda değil.

Ceket Kemer ModasıBir dönem eşarplar da kemer olarak kullanılmıştı. Makreme kemerler, örgü kemerler, ilginç tokalı kumaş kemerler de çok kullanışlı ve popüler oluyor ara ara.

Kabanlara da deri kemerler takmak ayrı bir hava katıyor. Aşağıdaki görselde örneklerini görebilirsiniz.

Kaban Kemer Modası

Renkli ceketlere de kemerler ayrı bir hava katıyor ve kombini şenlendiriyor.

Ceket Kemer Modası

Siyah uzun ceketlere de güzel tokalı ya da farklı siyah kemerler takılıp kullanılabilir.Ceket Kemer Modası

Ekoseli ya da desenli ceketlere de kemerler takılabilir. 

Ceket Kemer Modası

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın