Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Beyaz Pantolonun Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Beyaz Pantolonun Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

“ Beyaz kombinlemesi en keyifli ve en rahat renk diyebiliriz aslında. Sadece kombin yaparken bütün parçaların tarzlarının uyumu önemli... ”

Eskiden sadece yaz mevsiminde giyilmesi makul sayılan beyaz pantolonlar, modanın evrildiği yeni durumda her mevsim rahatlıkla tercih edilebiliyor. (=> Beyaz Pantolon Nasıl Giyilir?)

Beyaz rengin birçok renkle, hatta hemen hemen tüm renklerle kusursuz uyum sağlaması, bu pantolonları daha avantajlı kılıyor.

Beyaz pantolonları, isterseniz tamamen beyaz renkli bir sneaker çeşidiyle ya da diğer tüm renklerde düz ayakkabı alternatifleriyle kombin yapabilirsiniz.

Bununla birlikte, beyaz pantolonların özellikle kış sezonunda en çok uyum gösterdiği renkler, taba ve kahverengi tonları. Bu renkte tasarlanmış başta süet ve nubuk ayakkabıları,çizmeleri, bootieleri beyaz pantolon çeşitleriyle kullanabilirsiniz.

Diğer mevsimlerde de tüm renklerdeki ayakkabı çeşitleriyle bu ürünler mükemmel görünür.  Örneğin renk renk stilettolarla...

Leopar deseniyle de her mevsim kombinleyebilirsiniz beyaz pantolonlarınızı... İddialı bir kombin olacağına şüpheniz olmasın!

Ayrıca yaz sezonunun en popüler ayakkabıları düz ya da topuklu sandaletler de beyaz pantolonunun en iyi uyum sağladığı ayakkabılardan...

Biraz daha mı parlamak istersiniz yoksa??? Pekala... O zaman sizin için altın ve gümüş renkli ayakkabıları öneriyoruz...

Altın/gold un çeşit çeşit tonlarıyla beyaz pantolonlar...

Silver/gümüş ayakkabıların tarz tarz halleriyle beyaz pantolonlar...

Beyaz pantolonlar hangi tarzda olursa olsun mutlaka her renk ayakkabıyla uyum sağlar. Sadece tarzınıza karar verin ve doğru parçaları bir araya getirin... Doğru parçaları bir araya getirmek için de Giyim Tarzları ve Moda Akımları yazımıza göz atabilirsiniz... ;) Ayrıca konuyla alakalı olan diğer yazımıza (=> Beyaz Pantolon Nasıl Giyilir?) da göz atabilirsiniz.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın