Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Beyaz Kıyafet ve Aksesuarlar

Beyaz Kıyafet ve Aksesuarlar

“ Zamansız bir moda rengi... Beyaz.. Şimdi beyaz kıyafetler ve beyaz aksesuarlara göz atalım.... ”

Beyaz asla modası geçmeyen zamansız bir renktir ve her dönemde mutlaka dolaplarımızda bu renkte aksesuar ve kıyafetlerimiz olur. Şimdi bu rengi ve bu renkteki kıyafet ve aksesuarları nasıl kombinleyebileceğimize göz atalım.

Beyaz Pantolonun Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir? : Beyaz pantolonları, isterseniz tamamen beyaz renkli bir sneaker çeşidiyle ya da diğer tüm renklerde düz ayakkabı alternatifleriyle kombin yapabilirsiniz.

Beyaz Pantolon Nasıl Giyilir? : Yaz aylarında beyaz pantolon giymek gerçekten çok keyifli ve iç açıcıdır. Çünkü beyaz pantolon herşeye uyan zamansız bir kıyafettir. Kışın da giyilebilir beyaz pantolonlar ancak üstüne ceketler, deri montlar ya da trençkotlar giymek zorundayız. İlkbahar yaz sezonunda ise pembeler, kırmızılar, yeşillerle, mavilerle sarılarla ve daha birçok renk ve tonla giyilebilir beyaz pantolonlar. Desenli gömlek ve bluzlar, penyeler ve gömlekler beyaz kotlarla en çok yakışan kıyafetlerden...

Beyaz Kıyafet ve Aksesuarlar Nasıl Kombinlenir?: 

Beyaz Elbise Nasıl Giyilir?

Beyaz Elbise Modelleri ve Kombinleri: Saflığın ve masumiyetin rengi beyaz, elbise modellerinde de sıkça tercih ediliyor. Özellikle içinde bulunduğumuz şu sıcak yaz günlerinde bronz teninizle çok yakışacak beyaz elbiseler için dolabınızda mutlaka yer açın. Sezonun ve her yaz sezonunun vazgeçilmezi olan bu elbiseler, birçok farklı renk ve aksesuar seçeneği ile farklı kombinler yaratmanıza olanak sağlıyor .

Beyaz Yaz Elbiseleri: Görsellier için  linke tıklayabilirsiniz.

Beyaz Etek Nasıl Kombinlenir?: Beyaz giyilmesi çok keyifli ama çok zor bir renktir aynı zamanda. Yinede kadınların vazgeçilmez parçalarındandır beyaz kıyafetler. Çünkü her renkle uyumu mükemmeldir ve sizi zorlamaz.

 

 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın