Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Beyaz Elbise Modelleri ve Kombinleri

Beyaz Elbise Modelleri ve Kombinleri

“ Beyaz abiye elbise modelleri, beyaz elbise altına hangi ayakkabı, beyaz günlük elbise modelleri nasıl giyilir ve en şık beyaz elbise kombinleri hakkında resimli örnekler... ”

Saflığın ve masumiyetin rengi beyaz, elbise modellerinde de sıkça tercih ediliyor. Özellikle içinde bulunduğumuz şu sıcak yaz günlerinde bronz teninizle çok yakışacak beyaz elbiseler için dolabınızda mutlaka yer açın. Sezonun ve her yaz sezonunun vazgeçilmezi olan bu elbiseler, birçok farklı renk ve aksesuar seçeneği ile farklı kombinler yaratmanıza olanak sağlıyor.

Beyaz elbiseler, günlük elbise modellerinde sıkça karşımıza çıkıyor. Son dönemde belden oturtmalı, etek kısmı kabarık formda mini ve diz üstü günlük elbiseler oldukça revaçta. Siz de bu elbise modellerinde beyazı tercih ederek, 2016 yaz renkleri ile kombinlemeyi deneyin.

Yaz bitmeden tatile çıkmayı planlıyorsanız, bavulunuzda beyaz bir elbise bulundurmayı ihmal etmeyin. Böylece ne giyeceğim derdinden de kurtulmuş olacaksınız. Beyaz, böyle zamanların kurtarıcısıdır. Çünkü farklı aksesuarlar, ayakkabılarla kombinleyerek, ister brunchta, ister havuz başı partisinde, ister sinemada, isterseniz de yaz akşamlarında bir diskoya giderken tercih edebilirsiniz.

Bu sezon, beyaz elbise modelleri arasında dikkat çeken bir modelde ince askılı, maxi elbise modelleri oluyor. Yaz günlerinde hem havalı hem de masum bir görünüm için bu elbiseleri tercih edebilirsiniz.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın