Ünlü marka ROMAN’ın 2012 2013 Sonbahar Kış Kampanyasının fotograf çekimleri İtalya’nın köklü ailelerinden birine ait olan Mediciler evinde, Floransa’nın dışında gerçekleştirildi. Fotograf çekimlerini Cihan Alpgiray gerçekleştirdi ve görüntüler oldukça etkileyici ve güçlü ROMAN kadınını yansıtıyor.

Koleksiyonda sigaret pantolonlar, sivri burunlu ayakkabılar, yüksek belli geniş paçalı pantolonlar, yüksek belli peplum elbiseler dikkati çekiyor. Güpür danteller, işlemeler, desenler, kemerler, ipek gömlekler, tweed yünler, deriler koleksiyonun öne çıkan aksesuarları ve diğer detayları.

Yazın canlı ve cıvıl cıvıl renklerinden kışın ağırbaşlı ve keskin tonlarına geçiş görülüyor ROMAN koleksiyonunda. Kırmızı, safran sarısı, petrol mavisi, bordo, mor, yeşilin tonları öne çıkan renklerden. Desenler ise hayvan desenleri ve geometrik desenler olarak karşımıza çıkıyor.

Güçlü kadını ve kendin emin kararlı kadını yansıtan ROMAN 2012 2013 Sonbahar Kış koleksiyonu oldukça çekici ve güzel modellerle karşınızda…

[nggallery id=62]

About The Author

YORUM YAZIN