Şu sıralar tüm ürünlerde %50, %60 ve %70’lere varan indirimler sunan Mango, yeni sezona hazırlanıyor. Vitrinleri süslemeye başlayan Mango 2014 kış koleksiyonunda yer alan kıyafetler arasında en çok dikkatimizi çeken parçalar ise elbiseler oluyor. Dört mevsim sunduğu birbirinden güzel koleksiyonlar ile her zaman gönlümüzü fethetmeyi başarabilen bir marka olmayı başaran Mango, görülmeye değer koleksiyonları ve indirimli fiyatları ile bayanları mağazalara bekliyor.

Günlük hayatta en az bir jean kadar sık tercih ettiğimiz elbiseler, yalnızca günlük hayatta değil ofiste, partide ve davetlerde de kurtarıcımız olmaya devam ediyor. Tek parça oluşu ile kötü bir kombin oluşturma korkusunu yarıya indiren Mango elbise modelleri, yaz sezonu hala devam ederken mağazalarda hala cıvıl cıvıl elbiselere yer veriyor.

Şu sıralar Mango elbise modelleri arasında yer alan modelleri, %70’e varan indirimlerle satın alabilirsiniz. Yaz sezonu ortasında 209,99 TL olan bir elbise, şu günlerde 79,99 TL’ye satılırken, bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Modellerde ise tek omuzlu, maxi, cut out, geometrik kesim gibi sezonun tüm trend modellerini yine Mango elbiseler arasında bulabilirsiniz.

About The Author

1982 Sinop doğumlu, yaşamını İstanbul'da sürdüren Emel Kırıcı evli ve eşi ile internet üzerine uğraşmaktadır. Adil, insancıl, evrensel ve hoşgörülü bir İNSAN olmaya gayret eden ve "moda" tutkunu bir hayatı vardır.

YORUM YAZIN