Her koleksiyonunda farklı bir tema işleyen Koton, kış sezonu için sade ama şık bir koleksiyon ile karşımıza çıkıyor. 2013 yaz sezonunda canlı renklerin, desenlerin ve modellerin yer aldığı koleksiyonda, 2014 kış sezonunda pastel tonlar ve daha kalın kumaşlar yer alıyor. Koton, 2014 kış koleksiyonu için genellikle koyu renklere yer veriyor. Ancak canlı renklerden de tamamen uzaklaşmış değil.

Eteklerde, şortlarda, pantolon ve gömleklerde yine pembe, sarı, yeşil gibi renklerle karşılaşmak mümkün. Yeni sezonda genellikle bordo, saks mavisi, bronz rengi ve petrol yeşili gibi renkler üzerine yoğunlaşan Koton, koleksiyonda palto ve kabanlara da sıkça yer veriyor.

Günlük şıklığımızın en büyük tamamlayıcısı olan elbiseler ise Koton 2014 koleksiyonunda en çok dikkatimizi çeken parçalardan birisi oluyor. Bayanlar için yepyeni ve iddialı elbise modelleri sunan markanın, özellikle fermuarlı elbise modelleri dikkatimizi çekiyor. Bu yıl, Koton elbise modelleri farklı tasarımlarla karşımıza çıkacak. Bu sezon, siz de markanın en yeni elbise modelleri için dolabınızda yer açın. Koton 2014 kış koleksiyonunda yer alan parçalarda fiyatlar 19 TL’den başlayarak 129 TL’ye kadar yükseliyor.

About The Author

1982 Sinop doğumlu, yaşamını İstanbul'da sürdüren Emel Kırıcı evli ve eşi ile internet üzerine uğraşmaktadır. Adil, insancıl, evrensel ve hoşgörülü bir İNSAN olmaya gayret eden ve "moda" tutkunu bir hayatı vardır.

YORUM YAZIN