Markanın yaratıcısı Berrin Eser ‘in fonksiyonellikten taviz vermeden şekillenen, yüksek öz güven ve güç hissini öne çıkaran yalın ve dramatik tasarımları ile Berr-In bu yaz da dikkatleri üzerine çekiyor.

Güçlü tarzından ödün vermeden, renkli, iddialı jakar kumaşlardan üretilen modeller ile kombinlenecek sade/şık üst gruplar, sezonun gözdesi jumper ceketler ve zengin detaylarla süslü rengarenk elbise alternatifleri sunan Berr-In 2014 İlkbahar Yaz koleksiyonu, modern, bireysel ve cesur stil önerileriyle yazı müjdeliyor.

Berr-In 2014 İlkbahar Yaz koleksiyonu canlı renkler, güçlü çizgiler ve iddialı tasarımların kutlaması niteliğinde. Lüks hissi veren dantel, jakar  ve organzelerin yer aldığı koleksiyonda siyah ve kemik önemli bir yer tutsa da canlı çiçek desenleri, turkuaz, pembe ve sarının görkemli tonlarıyla koleksiyon iddialı bir görünüm sunuyor.

Kullanılan yüksek kaliteli kumaşlar ve kusursuz dikişler, klasikleşen Berr-In tarzını bu sezon da ince nüanslarla yeniden yorumlayarak güncelliyor.

İşte Berr-In 2014 İlkbahar Yaz koleksiyonu rengarenk modelleriyle karşınızda…

About The Author

YORUM YAZIN