En Havalı Davet Saçları

 • En Havalı Davet Saçları

  Günlük hayatta daha sade saç modeli tercih eden biz kadınlar, gece davetlerinde en dikkat çekici ve iddialı saç modellerine sahip olmak isteriz. Aslına bakarsanız, davet saçına karar verirken, dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, kıyafet ve makyaj seçimidir. Eğer iddialı ve zaten dikkat çeken bir elbiseniz varsa, saç ve makyaj seçiminizde geri planda kalacak model ve renkleri tercih etmelisiniz. Ancak düz ve sade bir elbiseniz varsa, sezonun en havalı davet saçı modelleri ile tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Bunun için sezonun moda saçlarından ilham alın.

  Sımsıkı toplanış bir at kuyruğu ile dikkatleri makyajınıza çekebilirsiniz. Gösterişli ya da renkli bir göz makyajı tercih edecekseniz, arkadan sımsıkı toplanmış bir at kuyruğu, sizin için doğru bir seçim olacak. Gideceğiniz ortam hareketli bir parti havasında ilerleyecekse, hareketli bir günün pratik ve şık bir at kuyruğu ile geçirebilirsiniz. Tepeden toplanan bir at kuyruğu tercih edebilirsiniz.

  Ensede toplanan göz alıcı ve bir o kadar doğal görünen at kuyruğunun da etkisini hafife almayın. Ve gece davetlerinde bu tarz at kuyruğu saç modellerini tercih edebileceğinizi unutmayın.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Ofiste Şık Olmanın Püf Noktaları
  Ofiste Şık Olmanın Püf Noktaları
  Kilolu Bayanlar Nasıl Giyinmeli?
  Kilolu Bayanlar Nasıl Giyinmeli?
  Doğru Giyinme Sanatı
  Doğru Giyinme Sanatı
  Askeri Tarz Giyim – Military Modası
  Askeri Tarz Giyim – Military Modası
Önceki yazıyı okuyun:
Cut Out Elbise Kombinleri
Cut Out Elbise Kombinleri

Elbisenin yanlarında, yakasında ve sırtında açılan kesikli görünümlerle “cut-out” olarak >>>

Kapat