Ayakkabı, bir kadının en önemli aksesuarı. Kimi zaman elbiselerden bile önde geliyor ayakkabılar. Yaz, kış her mevsim dışarı çıkmak için en az elbise kadar önemli olan ayakkabılar, her sezon farklı tasarımlar, farklı modeller ve farklı renklerle çıkıyor karşımıza. Yaz sezonunda daha enerjik ve renkli ayakkabı modelleri öne çıkarken, kış aylarında daha koyu, daha soğuk renkler dikkat çekiyor. 2014 kış sezonunda, mürdüm, bordo, lacivert ve pastel tonları moda olacak. Ayakkabılarda da bu renkler, hakimiyetini sürdürüyor.

Kalın botlar, yüksek topuklu çizmeler ve tüylü botlar tercih edeceğimiz 2014 kış sezonunda, ayakkabılarda metalik rüzgarları esiyor. 2013 yaz sezonunda sandaletler ve dolgu topuklularda kullandığımız bronz ve gümüş detaylar, kışın da karşımıza çıkacak.

Yüksek topuklu sevdanıza bir süre ara vermeniz gerekecek; çünkü bu kış alçak topuklu ayakkabılar revaçta. Kate Middleton giydikten sonra tüm dünyada hızlıca yayılan alçak topuk furyası, 2014 kış modasını da etkiliyor. Çizme ve botları bu kış alçak seçmeye hazırlıklı olun. Diz üstü çoraplarınız ve alçak topuklu ayakkabılarla da harika kombinler yaratabilirsiniz.

About The Author

1982 Sinop doğumlu, yaşamını İstanbul'da sürdüren Emel Kırıcı evli ve eşi ile internet üzerine uğraşmaktadır. Adil, insancıl, evrensel ve hoşgörülü bir İNSAN olmaya gayret eden ve "moda" tutkunu bir hayatı vardır.

YORUM YAZIN