Ana Sayfa MODA DÜNYASI Fermuarlı Elbise Modelleri

Fermuarlı Elbise Modelleri

Arkadan fermuarlı elbise, arkadan fermuarlı etek, fermuar detaylı elbise modelleri, fermuarlı elbise modelleri ve önden fermuarlı elbiselerle ilgili farklı modeller...

Fermuarlar artık gizlenmiyor. Aksine ön plana çıkartılıyor. Önden, yandan, arkadan fark etmez, bu sezon kıyafetlerde fermuar detayları oldukça revaçta. Fermuar detayı ne kadar büyüdükçe, elbise de sezonun modasına o kadar uygun oluyor.

Daha çekici ve seksi görünmenin diğer bir yolu da, yırtmaç yerine fermuar detayları kullanmaktır. Elbiseye gizemli bir hava katan ve oldukça şık duran fermuar detayları, genellikle abiye elbiselerde tercih ediliyor. Şu sıralar elbisenin arka kısmı boydan boya fermuarlı modeller, kırmızı halıdaki ünlülerin de sıkça tercih ettiği elbise modelleri arasında yer alıyor.

Fermuarlı elbise modelleri arasında, hemen her modeli bulabilirsiniz. Fermuarlar ise bu sene hiç beklemediğimiz yerlerde de karşımıza çıkıyor. Fermuar, genellikle dekolte bölgesinde ya da bacak bölgesinde yer alıyordu. Ancak artık fermuarlar daha iddialı. Ön ya da arka tarafta boydan boya fermuarlı elbise modelleri, kendine güvenen ve iddialı hanımların tercihi oluyor. Arka tarafı boydan boya fermuarlı etekler de oldukça revaçta. Fermuarları yalnızca dekolte amaçlı değil, farklı bir tasarım yaratmak için de çeşitli şekillerde kullanabilirsiniz.