Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Zayıf İnsanlar Nasıl Giyinmelidir?

Zayıf İnsanlar Nasıl Giyinmelidir?

“ Zayıf kadınlar nasıl giyinmeli, zayıf kadınlar için moda ipuçları, zayıflar için giyim önerileri, zayıf insanlar nasıl giyinmeli, zayıf kısa boylu boylu bayanlar nasıl giyinmeli, zayıf kadınlar ne giymeli, kilolu görünmek için nasıl giyinmeli... ”

Zayıf olmak herkesin hayali ama bazen fazla zayıf olmakta istenmeyen bir durum olabiliyor. Zayıf kadınlar da biraz kilolu olmak için mi çaba sarf ediyor. İşte istenmeyecek kadar zayıf olunduğunda dikkat etmeniz gereken püf noktalara dikkat çekmek istiyoruz bu yazımızda.

Stilinizde yaratacağın her türlü hamle ile dikkatleri dağıtabilir ve gözleri farklı yönlere çevirebilirsiniz. Şal, şapka, küpe, kolye vb…gibi aksesuarlarla dikkatleri zayıf bedeninden taşıdığın veya giydiğin aksesuarlara yöneltecektir.

Son yılların en popüler giyim yöntemlerinden biri olan kat kat (layering) giyinme; en iyi zayıf kadınlara yakışıyor. Çünkü kat kat giyinme; zayıf kadınlara dolgun hatlar ve cool bir stilde gösteriyor.

Her daim “tam beden ölçü”süne göre giyinmek gerekir. Kıyafetler üzerinizde ne fazla sıkmalı ne de çok salaş durmalı.

Kıyafetlerde yer alan  fırfır, volan ve peplum gibi detaylar da sizi olduğunuzdan daha dolgun gösterecektir. Bu sebeple volümlü kıyafetlere gardırobunuzda yer açın.

 

Kıyafetlerde yer alan plise detayı ile daha dolgun gözükebilirsiniz. Daha dolgun hatlara sahip olmak için bluz, gömlek, elbise ve eteklerde plise detaylarını mutlaka kullanın.

Kıyafetlerde yaratılan kıvrımlı yapıya drape adı veriliyor. Drape sayesinde daha hacimli bir hal alan kıyafetler zayıf kadınlar için adeta biçilmiş kaftan.

 

A kesim etek ve elbiseler sayesinde basen bölgenizi daha kalın gösterebilirsiniz. 

Beyazın hakkını veren zayıf kadınlar; beyaz ve tonlarını gönül rahatlığı ile giyebilir. 

Topuklu ayakkabılar zayıflığı vurguladığından düz ayakkabılar zayıf bayanlar için en ideal ayakkabılardır.

Zayıf kadının gardırobunda olması gereken en önemli desen yatay çizgilerdir. 

Yarasa, kelebek, çan, balon/karpuz… gibi volümlü kol çeşitleri sizi olduğunuzdan daha dolgun gösterecektir. Hareketli kollara yöneliniz. 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın