Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Yaz Aylarında Şort Seçimleri Nasıl Olmalıdır?

Yaz Aylarında Şort Seçimleri Nasıl Olmalıdır?

“ Yaz aylarının vazgeçilmez kıyafet ürünlerinden biri olan şortlar her sezon yeni modelleri ile karşımıza çıkmaktadır. ”

Yeni sezona uygun şort alışverişi yapacak olan kişiler tarzına uygun modellere göz atmaktadır. Yaz aylarında şort seçimleri için en dikkat edilmesi gerekilen konu beden uyumudur. Bedeni çok sıkı ya da çok bol olmayan şortlar tercih edilmelidir. Dar şortlar kişi üzerine tam oturarak rahatsızlık hissi oluştururken aynı zamanda bol kesim şortlarda da aynı sıkıntı yaşanabilmektedir. Aynı zamanda tercih edilecek şort modellerinin kumaş yapısı da terletmeyen yapıda olmalıdır.

 Jean Şort Modası İle Yaza Hazırlık

Jean şort modası, her yaz vazgeçilmeyen parçalardan biridir. Renkleri, kumaş yapısı ve kesimi ile birbirinden farklı jean şort modelleri vitrinlerde yerini almaktadır. Bu sezon yüksek bel ve düğme detayları olan şortlar zirvede yerini almaktadır. Rahatlığı ve kullanım alanları bakımından en çok tercih edilen jean şort modelleri açık ve koyu renklerde tasarlanmıştır. Yapılan yaz kombinlerinin kurtarıcı parçası olan bu şortlar, mükemmel beden uyumu ile kişilerin üzerinden çıkarmak istemeyeceği ürünlerden biridir.

Salaş Kesim Şort Modelleri

Rahatlığına düşkün olan kişiler yaz aylarında da rahat parça seçimleri yapmaktadır. Şort alırken dikkat edilecekler arasında kumaş yapısı ve beden uyumu en önemli kriterlerden biridir. Salaş kesim beli tam oturan ya da lastikli tasarlanan şortlar yaz aylarının kurtarıcı parçalarından biridir. Birbirinden farklı renk ve kumaş dokusunda tasarlanan bu şortlar, 2021 şort modasını kadınlara sunmaktadır. Beli kuşaklı olan şortlar ve desenli kumaş şeklinde tasarlanan modeller yapılan kombinlerde spor şıklığını gözler önüne sermektedir.

Dikkat Çekici Modern Keten Kumaş Şortlar

Dikkat çekici şort modellerinden biri olan keten kumaş şortlar bu sezonun en çok ilgi toplayan ürünlerinden biridir. Farklı bir görünüm elde etmek isteyen kişilerin tercih ettikleri keten kumaş şortlar, boy uzunluğu ve belinin yüksek olması ile vintage tarz oluşturmaktadır. Kemer detayı bulunan bu şort modellerinde dikkat çeken bir diğer model ise cepleridir. Ceplerinin geniş olması ile rahatlık sunan keten kumaş şort modelleri 2021 sezonunun modern ve spor parçalarından biridir.

 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın