Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Yağmurlu Havada Ne Giyilir? (Kadınlar İçin)

Yağmurlu Havada Ne Giyilir? (Kadınlar İçin)

“ Yağmurlu havalarda, klasik ya da spor giyim tarzlarına göre farklı kombin alternatiflerini inceliyoruz... ”

Kadınlar her zaman giyimlerine dikkat eder ve en iyi kombini oluşturmaya çalışırlar. Kombin oluşturmada en çok zorlanıldığı durumlar yağmurlu havalardır. Şık bir şekilde oluşturulmuş olan kombinleri çoğu zaman yağmur durumları bozmaktadır. Kadınlar yağmurlu havalarda, klasik ya da spor giyim tarzlarına göre farklı kombin alternatiflerini kullanabilirler.

Yağmurlu Havada Nasıl Giyinilir?

Bahar aylarında daha çok yağmur yağdığı için kadınlar kombinlerini ona göre seçerler. Yağmurlu havalarda nasıl giyinilir sorusu için kadınlara çeşitli önerilerde bulunulmaktadır.

  • Yağmurluk ya da trençkot,
  • Puf mont,
  • Yağmur çizmesi,
  • Uzun palto,
  • Mini etek,

Giyim tarzına göre seçenekler çoğaltılabilir. Spor giyinmeyi tercih edenler, ayakkabı olarak spor ayakkabıları seçebilirler.

Yağmurluk Seçimi

Birçok kadın yağmur yağmasa bile bahar günlerinde çoğu zaman yağmurluk parçalarını tercih ediyor. Yağmurlukların farklı model seçeneklerinin bulunması, her bayanın giyim tarzına göre kombin oluşturmasını kolaylaştırıyor. Yağmurluk modelleri, yağmurdan koruma yaparken aynı zamanda spor görünmeyi de sağlıyor. Her kadın dolabında farklı renk ve model seçeneklerine sahip yağmurluk çeşitlerine yer vermelidir.

Deri Ceket Ya Da Trençkot

İlkbahar ve sonbahar aylarının en iyi giyim ürünleri arasında trençkot modelleri yer alıyor. Bu aylarda anlık yağmur yağışları olabileceği için dışarıda bulanacak olan kadınlar, yağmurda ne giyeceklerine karar verirken, trençkot ya da deri ceket tercihinde bulunabilirler. Her kadın kendi giyim zevkine ve tarzına göre trençkot veya deri ceket seçimlerini yapabilir.

Yağmurlu Havalar İçin Puf Montlar

Yağmurlu havalar için en iyi dış giyim ürünleri arasında yer alan puf mont modelleri hem erkekler hem de kadınlar tarafından tercih ediliyor. Klasik giyim tarzını kullanan kadınlar, puf montlar ile istedikleri kombinleri daha kolay yapabilir ve spor giyim tarzlarını gösterebilirler. Farklı renk seçeneklerinin bulunması, kombin işini kolaylaştırmaktadır.

Uzun Palto ve Spor Ayakkabı

Kadınlar, yağmurlu havalarda giyecekleri dış giysileri belirlemeye çalışırken, spor ayakkabı ve uzun palto ile cool bir görüntüyü çok rahat oluşturabilirler. Uzun palto altına tercihe göre kumaş pantolon ya da Jean modelleri rahatlıkla giyilebilecektir. Uzun palto hem yağmurdan hem de serin havadan koruma sağlayacaktır.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın