Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Sütyen Çeşitleri ve Sütyen İsimleri Nelerdir?

Sütyen Çeşitleri ve Sütyen İsimleri Nelerdir?

“ Balenli sütyen ne demek, dekolte sütyen , push up sütyen nedir, sütyen adları neler, sütyen çeşitleri isimleri neler, sütyen modellerinin isimleri, sütyen tarzları ve sütyen türleri hakkında detaylı bilgi ve resimli örnekler... ”

 Sütyen Çeşitleri  üzerinde durmadan önce önce sütyenler hakkında kısa bilgiler verelim.

Sütyenlerde kullanılan balen nedir?

Balen; sütyenlerde göğüsün alt kısmına göğüsleri düzgün göstermek ve büyük göğüsleri toparlamak için kumaşın içine geçirilen ince bir demir ya da plastikten yapılan bir parçadır.

Sütyenler hangi kumaşlardan üretilir?

Genellikle sütyenlerde pamuklu kumaşlar tercih edilir çünkü en sağlıklı olan pamuklu kumaşlardır. Bunun haricinde, dantel, tül, saten, ipek  gibi kumaşlarda kullanılır.

Dolgulu ve destekli sütyen nedir?

Küçük göğüsler için hazırlanan dolgulu ya da destekli sütyenlerin içinde sünger ya da pet dediğimiz malzemeler kullanılır ve küçük göğüslere sahip bayanlar ve genç kızlar destekli sütyen ve dolgulu sütyen kullandıklarında göğüsleri olduğundan daha büyük ve güzel görünür.

Push-up sütyen olarakta geçen destekli sütyenler en çok tercih edilen Sütyen Çeşitleri arasındadır. Görüntüsü kadar işlevi de önemli olan sütyen çeşitleri hakkında biraz daha ayrıntılı bilgi öğrenelim isterseniz.

İşte Sütyen Çeşitleri  ve isimleri için fotografı tıklayarak galerimize göz atabilirsiniz. 

Ayrıca Sütyen, Büstiyer Sütyen, Bralet Sütyen, Büstiyer Arasındaki Farklar Nelerdir? öğrenmek için linki tıklayabilirsiniz.

 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın