Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Skinny Jeans Nedir?

Skinny Jeans Nedir?

“ Bayan giyim terimleri, bayan pantolon çeşitleri, moda terimleri ve anlamları, sigaret pantolon nedir ve skinny jeans modelleri hakkında detaylı bilgi ve skinny jeans kombin örnekleri... ”

Skinny Jeans Ne Demek?

Dar kesim, bacağı boydan boya sımsıkı saran kot pantolon ya da deriden üretilen pantolon çeşidine skinny jeans denilmektedir. Çeşitli renkleri bulunmaktadır. Aslında skinny jeans sigaret pantolon modelidir aynı zamanda. Sigaret pantolonun skinny jeansten tek farkı klasik kumaştan üretiliyor olmasıdır. Skinny jeansler ise denim ve deriden üretilmekte.

Hepimiz kot giymeyi çok seviyoruz. Üstüne ne giyeceğim derdi yok. Çek altına pantolonu, oradan bir de t-shirt geçir üstüne. Oldu işte, hazırsın!

Son günlerde moda dünyasında Madonna’nın giydiği skinny jeanleri görmeye başladık. Bizim sevgili kotlarımızın paçalarını boydan boya daralttılar ve bu janjanlı ismi buldular. Aslında doğru kombinlendiğinde çok da güzel duruyor. Ne dersiniz?

İşte şimdi skinny jeans ve farklı üstlerle kombin örnekleri…

 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın