Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Şalvar Pantolonlar Nasıl Kombinlenir?

Şalvar Pantolonlar Nasıl Kombinlenir?

“ Harem pantolon kombinleri, harem pantolonları, kot şalvar pantolon modelleri, şalvar nasıl kombinlenir, şalvar pantolon kombinleri hakkında detaylı bilgi ve örnekler... ”

Şalvar Pantolonlar ile Kombin Nasıl yapılır?

Yaz aylarında hem rahatlığı hem de şık görünümüyle şalvar pantolonlar  oldukça tercih edilmekte. Türklerin geleneksel bir kıyafeti olan şalvarlar modernize edilerek günümüzde bluz ve penyelerle oldukça spor ve de şık kombinler oluşturulmakta. Ayrıca sandalet ve dolgu topuklarla da oldukça uyumlu görünen şalvar pantolonlar rahatlığı sevenler için varlığını hala sürdürüyor… Üstelik çok daha modern ve çok alternatifle.

Şimdi şalvar pantolonlar yani diğer adıyla harem pantolonlar nelerle kombinlenebilir sırayla inceleyelim. Ama öncesinde şalvar pantolon giyen ünlülere de yer verelim.

  • Şalvar pantolonlar siyah ve beyaz penyelerle çok giyilmekte çünkü desenli oldukları için en iyi uyum sağlayan üstler siyah ya da beyaz renkte olanlar.

   

  

  • Ayrıca son sezonların popüler modeli kesik üstler ve straplez üstlerle de harika görünürler.

  • Denim şalvarlar yani kot şalvar pantolonlar ise her türlü üstle kombinlenebilmekte çünkü denim ürünün her renge ve desene uyumu tartışılmaz bile ; )

  

  

  • Şimdi de bohem tarzda olan çok desenli ve geniş şalvar pantolonlar var sırada. Bazı şalvarlar dar ve uzun olabiliyor ama şalvarın gerçeği aşağıdaki gibi geniş ve bilekleri dar olan modellerdir.

  

  • Şimdi de farklı modellerde şalvar pantolon kombinleri …

 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın