Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Sahip Olmanız Gereken Pantolonlar

Sahip Olmanız Gereken Pantolonlar

“ Dolabımızda mutlaka bulunması gereken pantolon modelleri... ”

Dolabımızda mutlaka bulunması gereken 5 pantolon modeli...

Beyaz pantolonlar: Kumaş ya da kot hiç farketmez. Beyaz pantolonlar da olmazsa olmaz diyebileceğimiz pantolon çeşididir. (Beyaz pantolon nasıl giyilir? )

Skinny tarz pantolonlar: Denim ya da deri, süet...vs. Hangi kumaş türünde olursa olsun dolabınızın olmazsa olmazıdır skinny pantolonlar ( Skinny pantolon nedir?)Ofis pantolonları: Gerek kumaş, gerek tüvit ya da kışlık, yazlık farklı kumaşlarla tasarlanan pantolonlardır. Geniş paçalı kumaş pantolonlar, bilekte biten ve klasik diyeceğimiz sigaret pantolonlar, boru paça kumaş pantolonlar ve havuç kesim pantolonlar ofis giyimi için en çok tercih edilen modellerdendir.

Sigaret pantolonlar ofis giyiminde en çok tercih edilen pantolonlardır.

Geniş ya da İspanyol paçalı uzun kumaş pantolonlar

Havuç kesim pantolonlar...

Taytlar: Günlük hayatımızın en rahat parçalarıdır. Bazen spor yaparken bazen de arkadaş görüşmelerinde tercih edebileceğiniz taytları doğru parçalarla kombinlerseniz ofis giyim tarzına bile uyarlayabilirsiniz.Yırtık pantolonlar: Son senelerin favorisi olsa da her dönemde çok tercih edilmeyebilir. Doğru dönemdeyseniz tercih edebilirsiniz.

Kapri pantolonlar: Yaz aylarında bacaklar ne kadar açık o kadar iyi ;) Genelde spor model olan rahat ve salaş  kaprileri severiz yaz aylarında.

Boyfriend jeanler:Erkek arkadaş pantolonları dediğimz bu modeller rahat, salaş modellerdir ve gündelik yaşamda giymek oldukça keyiflidir.Desenli pantolonlar: Genellikle kaz ayağı, kareli, ekoseli, çiçek desenli olan kumaş ya da bazen kot pantolonlardır.Deri pantolonlar: Biraz seksi ve dikkat çekici görünmek istediğinizde tercih edebileceğiniz cesur pantolonlardır. Gündelik hayatta kullanabileceğiniz gibi gece dışarı çıkarken de giyebilirsiniz.

Geniş paçalı pantolonlar: Spor giyim diyebileceğimiz daha çok gündelik yaşama ait bir parçadır. (=> geniş paçalı pantolonlar/culotte pantolon)


 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın