Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Maxi Eteklerle Neler Giyilebilir?

Maxi Eteklerle Neler Giyilebilir?

“ Etekli kombinasyonlar, maxi etek kombinleri, maxi etek modası, maxi etek nasıl giyilir, maxi etekle ne giyilir ve daha fazlası detayları ve resimli örneklerle birlikte yazımızda... ”

Özellikle yaz mevsimlerinin serin ve uçuşan maxi eteklerini birçok farklı şekilde giymek mümkün. Kot ceketlerle çok şık duran maxi etekler, kısa bluzlar ve kısa deri ceketlerle de oldukça şık görünür. Ayrıca kot gömleklerle, kemer kullanabileceğiniz uzun penyelerle, atletlerle, kısa tişörtlerle de oldukça spor bir tarzı yansıtır aynı zamanda.

Genelde sıcak günlerin serin kıyafeti sayılan maxi etekleri balıkçı kazaklar ve kısa ceketlerle kombin yaparak kışın da giyebilirsiniz tabi ki. Ayrıca ışıltılı ve uygun bir bluzla şifon maxi eteklerle kombinlendiğinde abiye olarak kullanmak da mümkün. Bu kombine minik ve şık bir clutch çanta da eklenirse bir düğüne ya da nişana gitmekte uygun olacaktır.

Kısacası maxi etekler kadını kadın gibi gösteren, kusurları örten, bacakları uzun gösteren harika bir kadın kıyafetidir.

Şimdi maxi eteklerle yapılan birkaç kombine göz atalım ve yazdıklarımızın görsel ifadesi olsun. İşte maxi etek kombinleri

 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın