Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Kumral Tene Yakışan Renkler Neler?

Kumral Tene Yakışan Renkler Neler?

“ Buğday ten ya ad kumral tene yakışan renk tonları nelerdir bu yazımızda detaylıca inceliyoruz... ”

En bilindik kumral tenli ünlü sanırım Jennifer Lopez... Ten rengi oldukça doğal ve güzel...

Esmer ve sarışın bayanlarda renk tercihleri sınırlıyken kumrallarda durum çok daha parlak. Çünkü ne renk kıyafet tercih ederlerse etsinler kumral tene uyuyor. Buğday tenli kumrallar ne giyse yakışır tabii doğru kombinlemek şartıyla.

Çok açık renkleri tercih etmeyin. Bunlar sizi hasta ve solgun gösterir. Özellikle üstünüzde canlı renkleri tercih etmelisiniz.

kumral ten

*  Buğday tenlilere siyah kısa deri ceketler çok yakışıyor. 

*  Kumral saçlarının enerjisini desteklemek için kırmızı, fuşya gibi canlı renklerde kıyafetler tercih edilebilir. Özellikle sıcak renkleri tercih etmek yani mor, lila, toz pembe, gül kurusu, turkuaz gibi renkler sizi daha güzel gösterecektir.

*  Buğday tenlilere açık tonlar da çok yakışıyor. Bunların başında bej tonları, açık mavi, su yeşili gibi renkler geliyor. 

*  Gündüz daha karamel, bej ve ebru tonlar tercih edilmeli. Gece davetlerinde ve kokteyl gibi aktivitelerde ya da açılışlarda  ise fuşya, kırmızı, mavi, mor  gibi renkler buğday tenlilerde inanılmaz ve çarpıcı bir etki oluşturacaktır.

Buğday Tenliler Nasıl Aksesuar Kullanmalı?

*  Aksesuar seçiminde parlaklık çok önemlidir. Metalik küpeler, saça takılan metal tokalar, ayakkabılarda ve çantalarda ise payetler, gümüşleri, altın tonları uygun seçimler olacaktır. 

*  Makyajdan bahsedecek olursak; öncelikle açık tonları tercih etmeliler. 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın