Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Kadife Ceket Nasıl Kombinlenir?

Kadife Ceket Nasıl Kombinlenir?

“ Şık ve ipeksi görünümüyle kadife ceketler sonbahar kış mevsiminde dikkatimizi çeken ve giymek için fırsat kolladığımız parçalardan birisi. Kadife ceketleri nasıl giyeriz? ”

Kadife ceket hem spor bir tarz hem de klasik bir şıklık yakalanabilen bir parça olduğu için çok tercih edilen parçalardan birisidir. Peki kadife ceketleri kombinlerken nelere dkkat edilmeli?

Kadife ceketlerle rahat bir tarz yakalamak isteyenler koyu renk jeanlerle kadife ceket giyebilir. Lacivert, koyu kahverengi ya da açık kahve tonları ve bordo, kırmızı kadife ceketlerle koyu mavi jeanler oldukça uyumlu görünürler.

Klasik bir jeanle giyilmesi ve düz bir balıkçı yaka kazak giyilebilir. Ayakkabı seçimi yaparken botlar ya da spor çizgiye sahip ayakkabılar kullanılabilir.

Kalem eteklerle ya da farklı etek modelleriyle de kadife ceketler kombinlenebilir ve ofis giyimi olarak tercih edilebilir.

Takım elbise havası yaratmak istendiğinde kadife ceketin altında kumaş pantolonlar da tercih edilerek şık bir ofis kombini yaratılabilir.

Ayrıca uzun kadife ceketlerin de havası bir başkadır. Aşağıda görüldüğü üzere biraz marjinaller ;)

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın