Türkiye ve Dünyadan Giyim ve Moda hakkında en son trendler. Ünlü modacıların ve Markaların en son kreasyonları ve daha fazlası için giyimvemoda.com

Jennifer Lopez Elbiseleri

Jennifer Lopez Elbiseleri

“ Jennifer Lopez abiye elbiseleri, jennifer lopez gece elbiseleri, jennifer lopez giyim tarzı nasıl, Jennifer Lopez kıyafetleri, ünlüler neler giyiyor merak ediyor musunuz? ”

Amerika ve dünyanın en sevdiği şarkıcılardan birisi olan Jennifer Lopez, şarkılarının yanı sıra güzelliği ile de en beğenilen ünlü isimler arasında yer alıyor. İlerleyen yaşı ve çocuk doğurmasına rağmen düzgün fiziği ve güzelliği ile çok konuşulan Lopez, kırmızı halıda da her zaman iddialı tasarımlar taşımaya devam ediyor. Abiye elbisede tercihini dikkat çeken modellerden yana kullanan Lopez, genellikle dekolte tercihinde de oldukça cesur davranıyor.

Birçok kadının idolü olan Jennifer Lopez, ödül törenlerinde ve özel gecelerde en çok konuşulan isimlerden biri olmayı her seferinde başarıyor. Jennifer Lopez elbiseleri, mezuniyet elbiseleri ve davet elbiselerine de örnek oluyor.

Birçok kadın, elinde Jennifer Lopez elbiseleri resimleri ile terzi ve moda evlerinin kapısını çalıyor. Elbise tercihini genellikle dünyanın en ünlü tasarımcılarından yana kullanan Lopez, Grammy Ödülleri’nde her sezon oldukça iddialı tasarımları üzerinde taşıyor.

En çok tercih ettiği renkler siyah ve beyaz.

Sarı elbiseler de tercihlerinden...

Dore ve lame elbiseler, ışıltıları da çok seven Jennifer Lopez son dönemlerde bu tazr elbiseleri çok tercih etmişti.

Geçtiğimiz yıllarda giydiği derin bacak ve göğüs dekolteli siyah elbisesi çok konuşulmuştu güzel yıldızın. Onun yaşındaki bir çok kadın kilolarını kaybetmek için uğraşırken, Lopez, hem erkekler hem de bayanlar için kusursuz bir fiziğe sahip oldu her zaman.

Genel olarak baktığımızda Jennifer Lopez siyah ve beyaz renk elbiseleri ağırlıklı olarak giyiyor.

Kalem elbiseler de Jennifer Lopez in çok tercih ettiği modellerden.

İddialı ve taşıması zor bir renk olan kırmızıyı ise Jennifer Lopez'in üstünde nadiren gördük. Çok yakıştığı da bir gerçek tabi!

Koyu mavileri ve mavi elbiseler ise siyah beyazdan sonra en çok terch ettiği renklerden.

Maviler kadar olmasa da yeşil elbiseleri de görüyoruz Jennifer Lopez'in üstünde.

Kısa elbiseleri ve kalem elbise tarzındaki diz altı elbiseleri de çok seven Jennifer Lopez günlük hayatında da kalem elbise ve etekleri çok tercih ediyor.

Kırmızı halı da çok görmediğimiz kahverengi elbiseleri Jennifer Lopez'in üstünde birkaç kez gördük.

Ve diğer Jennifer Lopez elbiselerinden örnekler...

 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Paylaş

Yorum Yazın